Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele mernétek-e vágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mernétek-e vágni egy kapcsolatba gyerekes fiatal nővel?

Figyelt kérdés

22 éves, jól szituált és intelligens lányról van szó, akivel úgy érzem elmélyülhetne a kapcsolatunk, nagyon "kerülgetjük" egymást, de félek megtenni az első lépést afelé, hogy tényleg komolyra forduljon a dolog. Akkor már nincs visszaút, egy ember érzelmeivel játszani pedig nem szabad. Ha pedig nem változik a dolog a mostani találkozgatás, flört stb.-ről komolyabbra, úgy egyszerűbb lenne leépíteni a kapcsolatot.

A kérdés mikéntje tehát: Ha úgy éreznétek, találtatok valakit akivel nagyon jól megértitek egymást, jól érzitek magatokat, vonzódtok iránta...DE zavar, hogy van egy gyermeke..Mit tennétek? Köszönöm a válaszaitok előre is, hátha valaki egy új nézőpont irányából közelíti meg a dolgot, mert én már 1000 szer átrágtam magam rajta, de egyszerűen nem tudom eldönteni mi lenne az okos döntés...


2015. nov. 3. 12:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírásakor nem vettem figyelembe, hogy a gyerekes fiatal nő szókapcsolat félrevezető...elnézést, módosítanám: "..gyermekkel rendelkező fiatal nővel?"
2015. nov. 3. 12:53
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Én igent mondanék,mert szeretem a gyerekeket,és úgy szép a család ha szeretik egymást
2015. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

En belevagnek, es bele is vagtam, nagyon jo kapcsolat volt 6 evig tartott.

De ha mar a kapcsolat elejen zavar a gyerek letezese akkor neked nem ajanlom. Keress inkabb gyermektelen not.

2015. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
nem! inkább a saját gyerekemre költöm a pénzem nem máséra
2015. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Bár én már bőven 30 felett vagyok és a párom is, nekem van gyermekem, neki nincs. Őt nem zavarta.

Nálunk semmilyen hátrányt nem okoz, hogy van gyermekem, talán egy kicsit több szervezést igényelnek a közös programok, no meg ugye alkalmazkodni kell egymáshoz (de belegondolva: ha valamelyik fél mondjuk a szüleinél él, akkor is kell alkalmazkodni a szülőkhöz, és egy gyerek ehhez képest sokkal rugalmasabb).

A páromnak nem kell költenie egy fillért sem a gyermekemre, eddig is eltartottam, ezután is el fogom, meg van apja is, aki költ rá. A páromnak csak a kellemes része jut. Persze nem mindenkinek való az ilyen felállás, ezzel egyetértek.


Mindenesetre annak, aki szerint gyerekes nővel csak az "alja" kezd: a párom két diplomás, jól szituált, önálló férfi, aki jópár éve eltartja magát. Úgyhogy az elméleted máris megbukott.

2015. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Nő vagyok van gyerekem és bár kapcsolatban élek,de ha én lennék az általad írt anyuka akkor azt mondanám ne jöjjünk össze.

Mindenkinek szíve-joga eldönteni,el tud e fogadni,gyerekeset,elváltat stb.Ha téged már most zavar a gyerek akkor felesleges bele kezdeni bármibe is,mert később is zavarni fog,még sokkal jobban hiszen most nem tudod mivel jár egy gyerek.

2015. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Fenzo: a gyereket az anyja meg az apja tartja el,neked más gyerekét nem kell,miről beszélsz?
2015. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
Akkor gondolkodj el azon, hogy egy kapcsolatban az első pillanattól kezdve el tudnál-e tűrni egy gyereket, ami nem is a tiéd. Egy gyerek mindig hátrányt fog jelenteni, mert mindenhová cipelni kell, sehol sem tudtok kettesben romantikázni, mindig keresni kell valakit, akire rátukmálhatjátok, és akkor még nem beszéltem a "felcsináló úriember" szüleiről, akik minden héten látni akarják majd az unokát. Nem! Semmiképp sem jönnék össze gyerekkel rendelkező nővel.
2015. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A válaszom a nem, azért mert az élettársam bármikor beszólhat jogosan:


" te csak ne oktass ki, hogy neveljem a saját gyerekem! "

" légyszíves ne hívd Gyuszi bácsit apának, mert nem az apád! "


és a gyerektől a legjobb: "nem vagy az apám! "


26/F

egy szingli srác

2015. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

# 8: az általad leírtakból látszik, hogy SEMMIT nem tudsz a gyereknevelésről.

Először is: a gyerek nem "ami".

Másodszor: nem kell senkire rátukmálni, ugyanis az apa, a nagyszülők ÖNKÉNT tartják a kapcsolatot a gyerekkel, ők akarják.

Harmadszor: egy házasságban, saját gyermek esetében is fontos, hogy a pár tagjai kettesben is töltsenek el időt, különben nagyon csúnyán rámegy a kapcsolat. Ezt egy gyerekes nő már valószínűleg tudja, és úgy intézi, hogy legyen elég ideje és energiája a párjára - sokkal tudatosabban, mint egy gyermektelen nő, aki esetleg a munkája, a bulizás, vagy a barátnői miatt hanyagolja el a párját.

Negyedszer: ami az apai nagyszülőket illeti, ellentmondásba keveredtél önmagaddal, hiszen ha rendszeresen látni szeretnék az unokát, akkor máris meg van oldva a kettesben töltött idő, tukmálás nélkül... Az csak szervezés kérdése, hogy amíg a nagyszülők unokáznak, addig a pár lehet kettesben.


Mindenesetre azt látom, hogy akik elzárkóznak a gyerekes nőktől, azért teszik, mert éretlenek a felnőtt szituációk kezelésére, úgy gondolják, hogy belekényszerülnek olyan helyzetekbe, amiket nem tudnak megoldani. Felnőtt, érett emberek esetében ezek a helyzetek könnyen kezelhetők. Mindenesetre aki maga is gyerek, az tényleg ne kezdjen gyerekes nővel. Jobb ez így mindenkinek.

2015. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!