Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észrevette rajtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevette rajtam, hogy többet érzek barátságnál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hete talizgatunk, elég jó programok voltak eddig már közösen.

Aztán ma elkezdtünk beszélgetni, hogy kedden is találkozunk, majd írtam neki, hogy nagyon várom már. Erre Ő azt mondta, hogy nem szeretné, hogy sérüljek, de Ő nem érzi azt, hogy ebből komolyabb is lenne. Nagyon tetszem neki, mint nő és nem is érti, miért vagyok egyedül, de nem érzi azt az extrát, amit kellene és túl komolynak tart engem. Mondta, hogy érzi, egyre inkább befeszülök. Igen, befeszülök, mert egyre inkább úgy érzem, szorul a hurok... pedig alapjában véve én egy laza, jókedvű ember vagyok, és vele nem tudok egyszerűen zöldágra vergődni.

A pasiknál mit kell tenni, hogy ez változzon? Szeret velem lenni, nem csak szexuálisan, de most a kezében van a gyeplő így...


2016. aug. 7. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg egy ostoba csak aki nem jon ra, hogy csak dugasra kell valakinek.
2016. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni, es ha igy all a dolog, akkor hagyd inkabb. Ha te tobbet szeretnel, o meg nem, akkor nincs ertelme. Ne akard "megvaltoztatni", mert ez egyertelmu lepattintos duma volt tole.
2016. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!