Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbiak mutathatják, hogy bejövök ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Olyan valakiről van szó, akivel 20 év után most találkoztunk először, eddig csak néha hallottunk egymásról, és mondjuk kevés képet láttunk a másikról.

Két különböző országban lakunk, mindketten külföldön.

Pár napja egy énekes fesztiválon találkoztunk, ahol mindketten szerepeltünk.


A találkozáskor belépett a szobába, lemerevedett, és csak állt, két percig csak nézett, és annyit bírt kinyögni, hogy "Szia...te vagy...de jól, de milyen jól nézel ki" és a karjaiba kapott.


Az egész buli alatt láttam, hogy figyelt, de amikor közelebb jött, mindig olyan volt, mint aki nem nagyon találja a szavakat...még azt is mondta, hogy "nem mondta senki hogy ilyen jól nézel ki"...de mégse történt semmi...csak kerülgetett.

Próbáltam vele kommunikálni, mégis olyan volt, mint aki visszafogja magát, és nem tudta felvenni a beszélgetés fonalát, miközben egyfolytában szinte pillantás nélkül csak bámult rám. Nem tudott velem lazán beszélgetni, nem találta a szavakat.


Arról beszélt, hogy szeretne eljönni az országba, ahol én lakom, és ott csináljunk valami közös produkciót...és amikor a többiek akarták, hogy együtt énekeljünk, csak hebegett, hogy igen, jó lenne, kellene, és a tabletjében csak kereste a kottákat, hogy hogy is volna a dal amit énekelünk - végül én döntöttem hogy ne énekeljünk közösen, mert láttam, hogy valahogy nem találja az egész szituációban a helyét. Amúgy nincs csaja és nem is egy csajozógép.


Nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel, de örülnék, ha tetszenék neki, bár persze mivel más és más helyen lakunk külföldön, nem sok esély volna kapcsolatra, de nekem is ő nagyon tetszik.


Valaki légyszi véleményezze és köszönöm.



2016. aug. 8. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek alapján az jött le, hogy bejössz neki. :) Próbálj meg neki jeleket küldeni vagy csak beszélgessetek a neten (ha más mód ugye nincs). A többi pedig majd jön magától.
2016. aug. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bejössz neki, az nem kifejezés. Megbabonáztad. Elbűvölted. De valóban nem egy csajozógép, és még messze nem találta meg a tökeit. Ha akarsz valamit (bár én a távkapcsolatot nem javasolom), neked kell lépned.
2016. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) kedves Miguel, remélem, ez nem irónia volt, hogy "elbűvölted" :) arra érted, erre a fura viselkedésre?


Mert az ugye nem lehet, hogy valaki ronda, és mégis azt mondja neki hogy de szép, és így csinál?


Áyyááyyáyy nem megy ki a fejemből egy hete olyan vagyok mint egy holdkóros. :)

2016. aug. 9. 14:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiderült hogy egy mocskos görény. Kamu volt az egész. Nyomta magát, amikor megint tthon volt, bejelentkezett, elhívott buliba, aztán amikor igent mondtam, hogy megyek, és influenza miatt le kellett mondanom, még annyit se írt, hogy sajnáljajobbulást akármit, azóta nem hallottam róla semmit.

Nem fogom megérteni soha, hogy miért jó érzés az ilyen embereknek, hogy a másikat válaszra se méltatják.

2017. jan. 18. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!