Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Van értelme valamit is tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Úgy tűnik/tűnt ez kölcsönös. Szomszédok vagyunk. Ezért szoktunk néha találkozni. Elmegyunk egymás mellett egymás szemébe nézünk hosszan. Visszanéz állandóan ahogy én is. Addig nézzük így egymást míg látjuk egymást. Ez ment egy darabig. Amíg én fogtam magam odaadtam a tel számom. Nem jelentkezett. Azóta kicsit kevesebbet látom sajnos. Mintha megijedt volna. Volt hogy elmentem az ablaka előtt ami nyitva volt és hallottam hogy kinézett utánam. Visszaneztem gyors és behuzta a fejét. Szerintetek próbáljak még esetleg valamit vagy inkább haggyam? Igazából fogalmam sincs most be van tojva tőlem? 28/L

#kezdeményezés #lány létemre
2016. aug. 12. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez rajtad áll, nekem nem kéne egy ilyen szeretncsétlen fiú, aki még a telefonszám megadása után sem tud erőt önteni magába (ergó, hogy zöld út van előtte, bejön nekem, nyilván nem heccből adtam emg a számom)

Szerencsétlen. Nekem volt pár ilyen srác az életemben, de megfogadtam, hogy soha többé! Az a pasi aki egy ilyen után is bénázik, az ilyen a kapcsiban is.

2016. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha megadtad a számod, ő nem jelentkezett, akkor mégis mit akarsz még? Ha akarna valamit, jelentkezett volna. :(

OFF: hagyjam.

2016. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazatok van...de mivan ha ez miatt elszalasztom?? Vannak ilyen palik akiket kicsit jobban kell lökdösni ilyen téren.Igazából barátkozni szeretnék csak ezt nem mondtam neki. Nem akarok komoly kapcsolatot egyenlőre. Lehet ezt a tudtára kellene hozni, hogy nem fogom megerőszakolni csak ismerkedni szeretnék. De bunkosagnak tartom tőle, hogy ezek után is les az ablakból. Szarna le az jobb lenne. Így ad még egy kis reményt nekem 😕😤
2016. aug. 12. 15:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezek után mit akarsz még csinálni? Ha eszik, a falatot ne rágjuk meg helyette?

Hagyd a fenébe, nem éri meg az erőlködést. Tudja, hol talál, ha felbátorodik, de ne várj rá.

Keress olyat, aki mer lépni.

2016. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet van barátnője?
2016. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindig egyedül látom. Szerintem nincsen barátnője. Azaz tuti nincs 😁 Inkább olyan magánakvalónak mondanám . Érdekes típus. Sokat van otthon.Azthiszem feladom a "tarskeresest". Nálam mindig ez van. Aki nekem kell annak nem kellek és fordítva 😢😑😕😐
2016. aug. 12. 15:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Elkezdtem olvasni, azt hittem, valami kis tini dolog, de látom 28. Akkor gondolom a pasi sem 15 éves. Felnőttként idáig tudtatok csak jutni? Szomszéd ként én átmennék akármit is kérni. Kölcsön, akár sót:) Vagy meg kérném, segítsen valamit. Végül csak beindulna egy beszélgetés.
2016. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fiatalabb nálam sztem. Annyira nem szomszéd, másik ház tömbben lakik 😅 Szóval nem megyek át tőle sót kérni 😂😅 Nézne is nagyot hogy miért oda mentem 😀
2016. aug. 12. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem párkapcsolatban is ilyen lenne hogy lökdösni kell!Csak AZ ilyen pasikkal AZ a baj hogyha netalántán komolyodna a kapcsolatotok járás közben akkor majd meghátrál stb AZ ilyenekkel nem érdemes barátságnál többre gondolni!
2016. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudhatja az ember előre milyen lesz...amíg ki nem próbálta. Mindenesetre egyenlőre hagyom...de az agyam forog folyamatosan mit is csináljak. Vesztenivalóm igazából nincsen 😊 Köszönöm az eddigi válaszokat, de szívesen várom a többiek véleményét is 😉
2016. aug. 12. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!