Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság ennyire nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ennyire nem lehet érvényesülni facebook nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy "kamu" facebookom, tehát csak kb. messengerként használom (semmi profilkép, semmi bejegyzés), hogy azzal a 14-15 ismerősömmel tudjak beszélni akivel szeretnék, összesen 20 ismerősöm van.


Na szóval megismertem egy lányt, egy barátom által, majd bejelöltem facebookon. Már az elején szóvá tette, hogy miért nincs rólam semmi. Aztán így szépen 2-3 nap alatt 0-ra degradálódott a beszélgetésünk.


2016. aug. 14. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem a facebookon élsz, akkor miért nem hívtad a csajt személyes találkozóra?
2016. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert talán az is egy üzenet, hogy pl. arra se vagy képes, hogy az adatlapodon egy-két mondatot írj magadról, ha esetleg ilyen ismertségre kerülne sor.

Ha már ott vagy, akkor vedd azt a fáradtságot, hogy azokhoz a "szabályokhoz" igazodsz, amik ott találhatók. Ha meg nem teszed, akkor meg ne sírj itt.

2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Nekem egyáltalán nincs face oldalam,éshát nemis érzem úgy sohasem,hogy 'nem tudok érvényesülni"...Ahogy mondani szokás:"Aki akar,az megtalálhat pl.itt,ezen a portálon is bármikor"...Minek ehhez "facebook"?
2016. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki sem sírt. Itt arról van szó, hogy a facebook adatlapomat én nem akarom és nem is fogom használni, egyedül a chat funkció érdekel. Mi van abban, hogy nem rakom ki az egész életemet facebookra? A lány is látott már, hiszen nem neten ismertem meg. Szóval érdekes...
2016. aug. 14. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

nem értem a problémád.

egy kapcsolat úgyis a való életben játszódik le. bőven elég hozzá a messenger,hogy napközben tudjatok kommunikálni ,amíg nem vagytok együtt.

nekem sem nagyon van kint semmi a facebookomon, nem arra használom én sem.

de ha zavar téged,akkor csapass egy képet ki magadról. de mondom, ha nincs kint sem gátol meg egy kapcsolatban.

tudok olyat aki állandóan facebookon lóg,több ezren ismerősei stb. és olyan barátja van akinek facebookja sincs..a manóját neki .. nem ezen múlik

2016. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted a 'nem írok ki semmit' és a "kirakom az egész életemet' között nincs semmi?
2016. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Van közte semmi, de ő nem akar semmit, amit érdekes módon te nem vagy képes felfogni. Pedig ez nem atomtudomány, mindössze pár szót kéne tudni értelmezni. Majd szólj ha sikerül!
2016. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7: Nem nem nem, pont te nem érted. Gyakori érvelési hibát követ el, amikor a saját végletes álláspontját azzal próbálja védeni, hogy az legalább nem a másik végletes álláspont. Asszem a 'hamis dilemma' illik rá a legjobban.
2016. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Attól, hogy a kérdező ír 3 mondatot magáról, attól még nem írta le az egész életét. Egyébként se kisregényt kell oda írni. :D

Ennyiről csak ennyit. :)


Egyébként se értem, hogy a kérdező miért akad ki ezen az egészen. Szimplán csak a csaj megspórolt neki egy csomó időt, mert ebből is látszik, hogy a csaj lehet, hogy felszínes lett volna. Ez előbb vagy utóbb, de kibukott volna ez.

2016. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen. Tehát nem teljesen üres a profilom, de csak minimális infó van ott.


Amúgy nem vagyok dühös, meg nem is akadtam ki csak fura hogy mennyire a facebook körül forog a világ.

2016. aug. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!