Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok egy ELSŐRE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok egy ELSŐRE NAGYON BEJÖVŐS pasi mivel tudja elrontani?

Figyelt kérdés

minden pasi látott már ilyet: a lány rögtön beleesik egy pasiba, még ha a pasi nem is akarná először. Aztán a lány eltűri, hogy csak heti egyszer találkozzanak, a pasi ne vállalja fel, a lány fogy az idegesség miatt, végül a pasi vágja ki egy másik lány miatt. Tehát, amikor a lány a semmire beleszeret egy pasiba, csak mert helyes.


Most kivételesen velem (!!) történt hasonló: társkeresőn ő írt rám, találkozónak meg strandot akart, ha egy napig nem irtam neki, kicsit bedurcult. Nos, alapvetően jól éreztük magunkat, de szinte az első perctől nem tűnt annyiranagyonnagyon feldobottnak, és ez a chaten is látszik. Amúgy találkozunk még, csak nem tudom, mivel lehetett elrontani. Nagyon sokat nem beszéltem, de igyekeztem érdeklődni. És engedte, hogy bekenjem a hátát, hogy a derekán aludjak, hátát masszirozzam, vizben felkapjam, megpörgessem, lenyomjam finoman.


2016. aug. 15. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az érdektelenségével, butaságával, hülye beszólogatásaival, sértegetéssel, ha más nők után csorgatja a nyálát, miközben ott vagyok mellette,...
2016. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindennel ellehet rontani. Nálam a túlzott csüngés is ilyen. Volt aki a találkozásunk másnapján már kiakarta jelenti, hogy egy pár vagyunk és úgy viselkedett mintha a neje lennék. Leste, hogy mikor vagyok online, ha bekapcsoltam a wifit máris érkezett az üzenet tőle. Ha 09:02-kor felnéztem facebookra akkor 09:03-kor már jött is a "Jó reggelt! Mit álmodtál?" üzenet.

A megismerkedésünk után 3 nappal felhívott mondván hiányzik neki a hangom. Olyan érzés volt mintha fojtogatnának, hamar el is szállt a kezdeti szimpátia. Pedig a megismerkedésünk estéjén nagyon örültem a találkozásnak.


Volt olyan is akivel szavak nélkül flörtöltünk, megszólalt és elszállt a varázs, irritált a beszédstílusa.


Rossz témaválasztás, eltérő nézetek napvilágra kerülése is lehet sorsfordító.


Ha kicsit felszínesek és egyben reálisak is vagyunk, lehet, hogy nem tetszett neki valami a külsődön. A képek nem adják vissza 100%-ban a valóságot.


Nem látunk a nő fejébe, nem voltunk ott így nehéz véleményt nyilvánítani.

2016. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
ha buta, nincs humora, szándékosan játssza az érdektelent udvariatlan, nyilvánvalóan buta lányokhoz szokott, fukar, unalmas
2016. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha nagyon kedves és romantikus vagy, illetve ha nem vagy hajlandó fizetni a lány helyett.
2016. aug. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy én vagyok a kivétel nők terén, de engem csa egy arc, test nem tud lenyűgözni. Így én több mindenkinek esélyt adtam/adnék, akiben sztem van bármi is, ami különleges vagy vonzó. Inkább a kisugárzás, összhang. Na de tételezzük fel, hogy vmiért nagyon megtetszik. Akkor, ami nálam azonnal kiábrándító:

- ha kinyitja a száját, és dől belőle a sötétség (egy értelmes mondatot nem képes kimondani, butaságokat beszél) vagy a káromkodás

- ha bármilyen szexista megjegyzést tesz (még ha poénnak szánja, akkor is... minden vicceltem mögött van igazság)

- ha nem tud alkalomhoz illően öltözni és viselkedni

- étteremben pl. ha azzal akarja magát menőbbnek feltüntetni, hogy alázza a pincért

- ha önző módon viselkedik

- ha az exeit szapulja undorító módon egyfolytában

- ha más nőket bámul kocsányon lógó szemmel, miközben velem van, flörtben túlmegy egy határon

2016. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abból már rég kinőttem, hogy csak egy helyes pofiba belezúgjak. De mondjuk ha valakinek a külseje számomra vonzó, akkor a hozzáállásával, viselkedésével simán válhat még számomra taszítóvá, pl. ha csak szexet akar, ha túlzottan nyomul, ha nagyon buta és nem tudunk beszélgetni, ha alapvetően nagyon passzív életet él, ha szidja, lenézi a nőket, ha szélsőséges vallási-politikai beállítottságú, ha jó neki eltartottként élni, ha lusta, ha kigúnyol valamit, ami nekem fontos (úgy, hogy ezt tudja, vagy ha nem tudta addig, és jelzem felé, hogy ezt nem kellett volna, akkor nem kér bocsánatot, hanem még értetlenkedik), ha beképzelt, ha agresszív, ha negatív beállítottságú, ha sokat nyavalyog.
2016. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!