Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a lány "nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a lány "nincs értelme tovább beszélgetnünk", mit ronthattam el ennyire?

Figyelt kérdés

netes "barátság" volt, sokat irogattunk egymásnak pár hónapon át (nem napi szinten), de amúgy egyikünk sem akart többet a másiktól, (elvileg, ő is ezt mondta). Végül találkoztunk, nem volt semmi baj, de utána kicsit olyan "kedvetlenül" válaszolgatott, és mikor megkérdeztem mi a baj, azt mondta "hát nem látom értelmét, hogy tovább beszélgessünk".


Talán többre számított?


2016. aug. 17. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mennyire ismerős :)


Én akkor kapom ezket, mikor "őszinte" próbáok lenni. Az sosem tetszik senkinek...

2016. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legalább te tudtál vele találkozni. Én általában még addig sem jutok. :3
2016. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehát ő mondta hogy nem akar többet, énis ezt mondtam...
2016. aug. 17. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Na, ez szép, rendszerint természetesen úgy csűrik-csavarják a dolgokat, hogy te érezd szarul magad mindenért, mintha te lennél a hibás. Ha ő elvileg csak barátkozni/beszélgetni akart, akkor nem értem, miért ne lehetett volna folytatni egy találkozás után is. Ha viszont többet gondolt bele a dologba, miért volt gyáva ezt bevallani? Én a helyedben nem emészteném magam, és nem is sajnálnám, hogy ez a nőszemély kilépett az életemből, mert ez azt jelentené, hogy még azzal sem tisztelt meg, hogy őszinte és gerinces legyen velem, és úgy alakította a dolgot, hogy benned próbáljon bűntudatot kelteni, ahelyett, hogy mindent megbeszéltetek volna. Utálom az ilyen sunyiságot, meg hogy neked kellene most agyalnod azon, hogy mit rontottál el, miért nem vagy "elég jó" stb. Nem rontottál el semmit, egyszerűen ő volt gerinctelen és/vagy gyáva ahhoz, hogy tisztázza veled a játékszabályokat.
2016. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A találkozáskor nem tetszhetett benned neki valami, mást várt, a levelezés alapján másmilyennek gondolt. Valamiét várt, amit nem kapott meg, csalódott. Lehet, hogy nem érdeklődtél róla eleget csak a magadét fújtad, lehet, hogy nem voltál elég előzékeny, lehet, hogy nem voltál spontán és vicces személyesen. Lehet, hogy azt várta hívd meg egy üdítőre és nem kapcsoltál, smucignak tart. Bármi lehet, a személyes találkán csalódott benned valamiért. Nem voltunk ott, így nem tudhatjuk. Talán kérdezd meg írásban mi volt a baj. Hátha válaszol és legközelebb nem rontod el ugyanezt. Persze leírod, hogy utoljára zavarod, de ezt még megkérdezed, mert nem érted, segítsen. Ki tudja, talán válaszol. Nőként írom ezt.
2016. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Ez megint a tipikus mentegetőzés. Már miért a kérdezőnek kellene még ezek után loholnia a lány után, ahelyett, hogy a lány egyértelműen megmondta volna neki, hogy mi a problémája? Miért vagytok képtelenek nyíltan beszélni, miért várjátok el, hogy ha valamit tudni szeretnénk, akkor még mi rohangáljunk utánatok, hátha lesztek olyan kegyesek, és hajlandóak lesztek nyilatkozni? Egyébként a nyakamra a bökőt, hogy ha a kérdező rákérdezne, mi is volt a baj, nem kapna semmilyen hasznos választ, én is mindig így jártam, ha valakivel próbáltam tisztázni, mit tart bennem "rossznak", mindig azt mondták, hogy nincs velem semmi baj stb. Én már úgy vagyok ezzel, hogy aki eleve így áll hozzám, azt nem kell sajnálni, ha eltűnik az életemből. Másrészt meg a kérdező által említett esetben pofátlanságnak tartom a lány részéről azt, hogy hazudott neki, nem tisztázta a játékszabályokat. Ha elvileg csak beszélgetni akart a csaj is, akkor a kérdezőnek valami nagyon durva otrombaságot kellett volna elkövetnie ahhoz, hogy a csaj többé ne álljon vele szóba, a semmiért nem szokás felrúgni egy alakulóban lévő ismeretséget. Ha meg többet akart, akkor miért nem úgy alakította a játékszabályokat, hogy a kérdezőnek is legyen esélye, és tisztában lehessen mindennel? Ha többet gondolt bele a csaj az egészbe, akkor inkább ne mondott volna semmit, mint azt, hogy ő sem akar többet a kérdezőtől. Ráadásul most még a kérdezőt válasz nélkül hagyva bűntudatot keltett benne, és szerencsétlen srác őrlődhet azon, hogy mit rontott el. Még ha a kérdező hibázott is valamiben, miért nem mondta meg neki a csaj, miért a kérdezőnek kellene még törlészkednie ahhoz, hogy megtudja, mit csinált esetleg rosszul?
2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha egyikőtök sem akar semmit a másiktól, akkor miért találkoztatok, és miért a párkapcsolati témakörben írod ezt ki. Ezek szerint titkon mégis mindketten akartatok valamit a másiktól, mert a találkozáshoz reményeket fűztetek és az ő reményei nem jöttek be. De ha te nem fűztél volna reményeket, te sem írtad volna ki ezt a kérdést.

Nézd, teljesen felesleges egymásnak írkálni ha nem vagytok szimpatikusak egymásnak, azt mondtad, nem akarsz tőle semmit, mi a baj akkor most?

2016. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt nem értem, miért rúgott el magától, mint barátot is. A szomszédtól sem akarok semmit, mégsem mondjuk azt, hogy nincs értelme beszélgetnünk...
2016. aug. 18. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:

5-7-es: Ne általánosíts már! Miért kell mindig a nőket egy kalap alá venni és csokorban szídni????

Mondjam el neked, hogy velem egy férfi játszotta ezt el??? Áradozott a randin, hogy mennyire élvezi, hogy velem lehet, haza se akar menni, aztán soha többet nem hallottam róla! Még ennyit se mondott, hogy nem akar többet beszélni, csak nem válaszolt! Pff... Miért mindig csak a nők??? A férfiak is el tudják ezt játszani! NEM MINDEN FÉRFI és nem minden nő! Egyes nők és egyes férfiak!

Ha érdekel, mert komolyan kedvelted a lányt, kérdezd meg. Mondd meg neki, hogy nem bánt meg, szeretnéd tudni. Nekem pl. volt olyan pasi, aki azt mondta, hogy nem akar megbántani, de nincs meg a szikra, amikor rákérdeztem. Na, most ezzel mi a baj? Miért nem lehet megmondani? Tudom... Ebben az esetben elvileg csak barátkozás kellett volna, hogy legyen. Lehet a hölgy mégis többre számított, csak nem merte megmondani, mondjuk mert túl jó pasinak tartotta a kérdezőt, vagy mert utána lett szingli, mit tudom én...

2016. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!