Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az, hogy lehet, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehet, hogy egyes srácoknak semmit nem kell csinálniuk azért, hogy megkapjanak egy lányt?

Figyelt kérdés
Azonos karakterú emberekről van jelen esetben szó, 175-180 cm közötti magassag, 80-90 kg, mindketten diplomások, felsőfokú nyelvvizsgával.Amit az egyik csinál az ltalában tetszik a lányoknak, ha a masik csinálja ugyanazt, akkor nem. a lányoknál sikeresebbnek nincs stílusa, még a másiknak van. vlahogy passzol minden amit csinál. szereti az életet, sokat utazik, ismeri a borokat, szeret sokat és jó étterembejárni. mégsincs sikere a nőknél. még a másik, otthonról hordja a kaját, sokall kisebb az smerete a világ dolgairól, mégis ha ő csinál valamit, akkor az mindig jó. Az egyetlen különbség a siker, az egyiknek mindig sikere van mindenben ő most otthon egyetemi adjunktus vagy mi, de olyan tantárgyakat tanít, amikre nem is lenne jogosult. a másik londonban recepciós. az utóbbi vagyok.

2016. aug. 17. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezt mennyire ismerem... És mekkora igazságtalan már, mikor emberke 1 mond egy viccet és akkor "nem vicces", de ha emberke 2 mondja ugyanabban a szituációban akkor "hahhahahahahahhahahahaha" és még évekig idézgetik. UTÁLOM ezt a "pofára megy minden" világot. X megúszik minden bűntényt, y már az első kis stiklin elcsúszik. Utálom a szerencsét, mint tényezőt.
2016. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noren1989 ***** válasza:
80%

GÉNEK.


Na, senki le nem sz_rja. Ez van. Azzal kell gazdálkodnod, amid van, vagy lehet.

2016. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

A válasz bizony:

Genetika... Minden az egész életed azon múlik,hogy milyennek születsz,milyen genetikával...

Ha jó genetikával,helyesnek születsz akkor kb. bármit megtehetsz a nőkkel,akkor is futni fognak utánad.

Míg ha nem annak születsz,onnantól esélyed sincsen egyetlen nőnél sem,mivel mind a herceget várja magának...

25/F

2016. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
genetika kisugárzás
2016. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hidden Social Attribute. Ha elképzeled magadat valami játékkarakterként ez a tulajdonság nincs benne a karaktered látható és fejleszthető tulajdonságai közt, hanem valahogy a program generálja. Kinek ennyi jut, kinek annyi. Nekem is alacsony ez az érték sajnos, így csinálhatok bármit, nem lesz sikerem.


24/F

2016. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

#3


Relatíve, ha rossz genetikával születtél, akkor te vagy a hulladék és öngyilkosnak kellene lenni, mivel az életed úgyis szar lesz? Hmmm... Ha ez így van jó lenne valami nagyon extrém gonosz embernek lenni és megsemmisíteni az egész földet úgy ahogy van (ez a hulladék emberi faj megérdemelné)

2016. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Jaja, imádjuk a nők kettős mércéjét. Ha a helyes pasas bunkózik, az erős, magabiztos személyiségre utal, viszont ha a kis középszerű átlagosjános teszi ezt, akkor az visszataszító, ellenszenves, fárasztó, kínos. Ha a helyes pasas kedveskedik, nyálaskodik, akkor ő egy érzelmes, tapintatos, figyelmes, úriember, viszont ha a kis középszerű átlagosjános teszi ezt, akkor az nyálas, csöpögős, gyomorforgató. :D Szeretjük ezt a kettős mércét, tényleg szeretjük!!!
2016. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2es őszinte leszek, engem már nem érdekel. én már csak arra figyelek, hogy nekem jó legyen, nem töröm magam, hogy legyen barátnőm, mert nem tudom, negatív kisugárzásom lehet vagy a franc se tudja, bár nem gondolom, mert pl öregek, meg a kis gyerekek, mindig megtalálnak ( amugy mosolygós típus vagyok)midig nekem mesélnek az öregek, multkor is leszólított 2 öreg a victoria station egyik éttermében és beszéltek nekem vagy 2 órát, ausztráliáról, 2vhról, mindenről, mikor már untam és mondtam, hogy mennem kell, megkérdezték, h vár már a feleségem, vagy a barátnőm, mondtam, hogy egyik sincs, azon meglepődtek. most mondjam azt, hogy mindig kosarat kapok? de már csak ritkán szar. ami jó benne, hogy minden keresetemet magamra költhetem, már vettem egy szép kis belvárosi lakást pesten, amibe innen vettem chesterfield fotelokat, meg régi 17. 18. századi piacot ábrázoló festményeket ( nem olyan drágák, mint gondolnád, 400, 600 fontért már van) most 31. szülinapomra meg meglepem magam valami szép órval, holdnaptáras iwc schaffhausen, vagy rolex submarine ami tetszik. Szarom én le már, hogy ezen rugózzak, ( bár most feltört belőllem, néha még megesik)miért nem kellek, mikor a másik srác, tök alázza a nóket, volt,hogy azért ment rá a csajra, hogy hadja ott a vőlegényét, aztán egy évvel kidobta. Én nem értem a világot
2016. aug. 17. 22:50
 9/24 A kérdező kommentje:
7es nem gondolom magam átlagjánosnak, csak valami a nőknél ne működik annyira, mint szeretném
2016. aug. 17. 22:52
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Ilyenkor érzem azt, hogy jó lenne egy bazi nagy kardot a kézbe veni és kicsinálni mindenkit akinek ehhez a jelenlegi rendszerhez köze van.


Főbűnösök:


Az összes nagyobb TV és az "életmódmagazinok" vezérkarai, "divatdiktátorok", a "példakép" celebek, zenei kiadó fejesei, hippi vezérek még régről, nálunk a teljes szdsz tagság, mindenki akinek köze volt Kennedy és Nixon elnökök megbuktatásához (az amcsik kevés normális elnökei, nem olyanok mint Carter, Régen vagy Clingon meg a felesége) és most Trump lejáratásához, azok akik elérték, hogy a magyarsághoz köthető dolgok "gáznak" számítanak - és itt bizony vastagon benne van a "jobboldal" is az idétlen sámánozgatásával...


Teremthetnék egy szebb világot ahol nem ez a helytelen rendszer uralkodik, de túl kicsik vagyunk ehhez. És 10 év múlva vissza fogjuk sírni a mai napot. Addigra olyan világ lesz amire most csak a rémálmaitokban gondoltok.

2016. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!