Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eddig mindennap beszéltünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig mindennap beszéltünk, nem gyanús, ha egy nap nem ír?

Figyelt kérdés
1,5 hét alatt 4 randink volt és azóta mindennap beszéltünk (chaten ugye). Egyik nap ő ír , másik nap én. (Tudom, gyerekesnek hangzik, de nem akarok kétszer egymás után írni, nem akarok ráakaszkodni). Ha egy nap kimarad, akkor annak vajon oka van, tekintve, hogy eddig midnennap beszéltünk?
2016. aug. 18. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy má dolga akadt.
2016. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, nincs

Van élete, dolga, tennivalója.

2016. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, eddig mindig már korán reggel írtatok? És most ha jól sejtem, "ő következne".. Szerintem írj rá, és kiderül, ne várj és idegesítsd magad fölöslegesen :D De persze ne megkérdezd, h mért nem írt, hanem csak tök spontán írj rá.
2016. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gyanús.

Persze az sem mindegy, hogy mennyi idősek vagytok, mi a napi rutinotok, van-e kötelező jellegű elfoglaltságotok, mert nyilván más annak, aki a szünidőben otthon van és más annak, aki dolgozik vagy épp elment nyaralni.

A munkahelyén is adódhat váratlan dolog (megbeszélés stb.), de otthon is (rokonnak segítés, ügyintézés stb.)


Tudom, még az elején vagytok az ismerkedésnek, de azért ennyire nem is kell görcsösen figyelni a fifti-fiftit, nem kell vezérelni a porciózgatást.

Néha az is kedves és elegáns tud lenni, ha ráírsz a másikra egy-egy jókívánságágot vagy egy érdeklődő kérdést- ez nem ráakaszkodás, de ha már többször találkoztatok, akkor nyilván megnyugtató a tudat a másiknak is, hogy te is érdeklődsz iránta.

Egy érdeklődő üzenettel nagyon nem lehet mellélőni, de a türelmes várakozással sem. lehet, hogy épp a nap végére jut oda, hogy nyugodtan válaszoljon.

(pl. én sem szeretek vezetés közben válaszolni vagy telefonról emailt írni- talán hozzám hasonlóan vannak még olyanok, akik inkább nyugodtabb körülmények között szánják rá azt az 5-10 percet)

2016. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...ja és 39N :)
2016. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem mindig korán reggel szoktunk. Lehet, hogy még írni fog, sőt valószínű.Csak unatkozok és eljátszottam a gondolattal, hogy mivan, ha mégse, úgyhogy unaloműzésképp kiírtam a kérdést :)


Köszönöm a válaszokat.


Neki egyébként van munkája, 25 évesek vagyunk. Nekem nyáriszünet van.

2016. aug. 18. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

En mindig varok :) magamban mindig lerendezem hogy mar nem fog irni es rendszeresen igazam van :) volt egy csaj aki azt mondta majd ha haza megy ir ez kb egy honapja lehetett vagy tobb azota is varom hogy haza erjen :D van egy csaj akit ugyan vartam egy nap utan irt aztan irtam neki es megint abbamaradt a beszelgetes.


Van aki azt mondja ne ugy aljak hozza hogy ugyse fog egy ido utan irni de kerdem en minek aljak hozza maskepp? Felesleges csalodas :)

2016. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha jol ertem te vagy a ferfi utolso. Habar en szeretnem, ha en is irhatnek es iranyithatnam a "kapcsolatot" es ne kelljen varakozni a masikra, a legtobb no (egy par baratnom is) elvarja, hogy a pasi irjon ra minimum 3-4 egymasutanban legalabb...szo al a te esetedben siman lehet, hogy a lanyok is ugy konyveltek el teged, mint te oket. Hogy na tessek, ez is felszivodott. Szerintem neked nem kene varni arra, hogy ping-pongozzatok. Tehat, hogy egyszer te, egyszer ő. Pasi vagy, orulj neki, hogy neked "szabad" egymas utan akar 3x is irni, ne varj a lanyra, h irjon, belenk van nevelve, hogy tapadosak leszunk, ha mi irunk :(
2016. aug. 18. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt sajnos nem ez a gond kedves kerdezo :) ha kerdesre nem tud valaszolni akkor tegyem fel a kovetkezot meg a kovetkezot? Ha egyet megnez es leszar valaszolni akkor gondolod hogy a kovetkezore irni fog? Ahh nem fogom idegesiteni feleslegesen irtam neki nagyon sokat elolvasta ennyi ha irnek mar csak idegesitenem :) nem fogom mar magam kinozni ilyennel nem ir nem ir majd jon a kovetkezo aki ir egy darabig es majd abba marad az is aztan jon a kovi. Nem csinalok mar ugyet belole szerintem neked se kene :)
2016. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja ertem. Nem tudtam, hogy kerdesre nem valaszoltak. Azt hittem lezarult beszelgetes utan nem...igy ertheto.
2016. aug. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!