Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal már rég nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal már rég nem futottam össze, és egyébként is alig beszéltünk valaha, de nagyon szimpi. Hogy lenne érdemes ráírni?

Figyelt kérdés

Lényegében kétféle ötletem van:

1. Őszintén megmondom neki, hogy szimpatikus és találkozzunk.

2. Valami ürügyet keresek arra, hogy elkezdjünk beszélgetni. Csak az a gond, hogy nem igazán van téma, mivel soha nem beszélgettünk el hosszabban. Aztán megint valami indokot arra, hogy találkozzunk, de ne mondjam ki azt a két lényegre törő szót, hogy ismerkedni szeretnék, vagy hogy randizzunk.



2016. máj. 28. 19:19
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
55%
Egy szia megteszi elsőnek. Aztán ha visszaír kérdezd meg, hogy hogy van mostanság. Utána meg majd alakul, pár nap után el is hívhatnád randizni.
2016. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.: Köszi a javaslatot, de szerintem ez annyira átlátszó, hogy gáz lenne megkérdezni.

Hisz miért érdekelne engem különösebben az, hogy éppen most hogy van, ha eddig csak néhányszor pár mondatot váltottunk, és azok is hetekkel/hónapokkal ezelőtt voltak?

2016. máj. 28. 19:53
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Jó, én így szoktam, nem szokásom kamu urugyeket kitalálni. Persze, ha van olyan ötleted, amivel nem tűnsz hülyének, akkor írj rá azzal.
2016. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki őszintén, hogy szimpatikus számodra és szeretnéd megismerni. Eddig nem beszéltetek ugyan sokat, de te szívesen változtatnál ezen. Ha ő is így gondolja, akkor pedig megbeszélitek, hogy ki mikor ér rá és találkoztok. Nem kell rögtön randinak nevezni, lehet csak egy szimpla tali is. Úgy ő sem fogja annyira zavarban érezni magát.
2016. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén. Ha nem tisztázod a szándékaidat az elején, akkor itt fogsz nyafogni, hogy barátzónába tett a rohadt ribizli, hát ez hogy lehet és eleve minden nő utolsó mocsadék. Ja, hogy te barátkoztál? Akkor nem csoda. :D

Szóval legyél tökös és egyenesen kezdeményezz. Ha pofára ejt, akkor így jártál, nem jöhet össze minden.

2016. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!