Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról a pasiról, akinek nincs sem facebookja, sem instagrammja és semmilyen más szociális hálózaton nincs regisztrálva?

Figyelt kérdés
Ez ismerkedéskor negatív benyomást kelt? Ha például meg szeretnétek nézni facebookon de nincs neki. És semmi más sem. Ciki ez manapság?
2016. aug. 22. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Egyszerűen csak a lányok (ahogy én gondolom) szeretnek utánajárni a pasinak, lecsekkolni őt. Annyi a negatív ebben, hogy nehéz a pasi közelébe férkőzni, mert én még most is lájkokkal keltem fel egy fiú figyelmét, bármennyire nevetséges is... vagy esetleg írok neki chaten és elkezdünk csevegni, de élőben én nem mernék kezdeményezni nálad, max finoman flörtölni a távolból.

2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit különöset nem gondolnék. Találkoztam már ilyen húszon felüli nővel is és férfival is.
2016. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelem kur.vákkal(akik a sok like-ért csináljál a fotókat, azt hiszik modellek...) biztosan nem jönne össze.
2018. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!