Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus nőkhöz, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőkhöz, vagy csak normális emberekhez: hogy közelednétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem régóta egy nő, aki boltban eladó. 15 évvel idősebb nálam, mindent kiderítettem már róla, hogy mi a neve, hol lakik, hány éves, mit szeret csinálni, stb, de még soha nem beszélgettem vele vagy ilyesmi. Szeretném felé valahogy kimutatni hogy tetszik nekem. 100% hogy leszbikus, mert eléggé fiús, én nagyon nőies vagyok, így rólam ezt nem is gondolhatja.

Hogy kezdeményezzek nála? Jó az, ha nyíltan bókolok neki, esetleg elmondom, hgoy régóta tetszik, és elhívom kávézni? Nem akarok neki írni közösségi oldalon, az olyan béna, inkább személyesen kéne...

Hogy kezdeményeznétek ilyen helyzetben?


2016. aug. 22. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az őszinteség. Ellenben a helyedben nem venném 100%-osra a nemi identitását. Mutatkozz be, mondd el, hogy te leszbikus vagy, nagyon vonzónak találod, és szívesen elmennél vele randizni, ha megegyezik az identitásotok.
2016. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elso de sok eszed van. Azt hogy kihez vozodik szexualis orientacionak hivjak nem nemi identitasnak. A nemi identitas az hogy pasi vagy csaj vagy. Es szerinted ki a fr@nc megy oda igy hogy szia Niki vagyok, leszbikus, van kedved eljonni kavezni? Ostoba..
2016. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személyesen kezdeményezni nem biztos hogy a legjobb ötlet. Bár ez inkább tőle függ majd.. De beszélgetést kezdeményezhetnél. Mennyire nyitott rád, azt kiderítheted vele.. De lehet jobb lenne közösségi oldalon írni neki. ;)
2016. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!