Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy a srác ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a srác ennyire fukar?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk ezzel a fiúval már egy ideje, és minden jó, azon kívül, hogy ő iszonyú spórolós. Mindig csak sétálni hív, vagy hogy nézzünk meg valamit a városban. Ha mondom, hogy üljünk be valahova, húzza a száját, kivéve ha én hívom meg. Nem azt várom, hogy mindig ő fizessen, csak hogy felváltva hívjuk meg egymást erre-arra. Szerintetek ez olyan nagy elvárás? Egyébként nem az a gond, hogy nincs pénze, másfélszer annyit keres, mint én.
2016. júl. 18. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy azért odavág :D

Én is a felváltva fizetés híve vagyok, szóval az hogy én fizessek mindent kiverné a biztosítékot :D

És ha közben éhes leszel akkor is sétálgassatok? Értem, hogy nem a pénz miatt kell együtt lenni de könyörgöm.. :D

2016. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha ezt valaki mindennap, minden egyes találkozás alkalmával eljátssza akkor a gatyája is rámegy, annyi pénz nem marad a zsebében , hogy a kutyák oldalba h*ugyozzák .
2016. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kereset relatív, amíg nem tudod a másik oldalon mennyi pénz folyik el felesleges megítélned a költségvetését. Egyébként meg próbáld meg finoman jelezni felé, hogy lassan elkopik a cipőd a sétálgatástól, így az újat neki kellene már fizetnie.
2016. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicc, hogy akárhányszor fizetős helyre mentek te fizetsz neki eszébe se jut, hogy legalább a saját részét kifizesse
2016. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még az automatás kávét is sajnálja Tőled,hagyd a francba,ha otthon nem ehhez szoktál,mert később csak rosszabb lesz.Pár női ismerősöm tud erről nyilatkozni.
2016. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Általában csak egy fagyiról vagy kávéról van szó, ne nagy dolgokat képzeljetek el! Ha véletlenül mégis eszünk valamit, akkor hajlandó osztozni, bár azt is elég érdekesen. Múltkor ettünk 2 gyrost, 2 üdítővel, és mikor kérdeztem, hogy fizessünk, rögtön vállalkozott, hogy ő fizeti az üdítőket. Plusz utálja a borravalót, azon a 100 forinton is piszkálódott, amit én adtam, hogy milyen fölösleges, meg gyorséttermbe amúgy se divat.

És nem tudom elképzelni, hogy anyagi gondjai legyenek, jól keres, és a haverjával közösen fizetik az albérletet és minden költséget. Hitel, autó nincs.

2016. júl. 18. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fösvény. Ennyi a magyarázat. De azért az vicc, hogy ő egyből az üdítőt stoppolta le. A saját kajáját és innivalóját kellett volna fizetnie. Idióta vicc az ember. Dobd a francba.
2016. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tobb ismerosomnek volt hasonlo pasija..a legjobb mikor a pasi meghivta a csajt a szulinapja alakalmabol vacsizni ,majd benyogte a fizetesnel: ohh nincs nala a penztarcaja...a csaj szova tette ,hogy kezd unalmas lenni ez a szoveg?.. Erre hirtelen elokerult es kifizette!


Sztem o ilyen fukar tipus. De probald megbeszelni vele!

2016. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fizeti az üdítőket :DD

Szerintem hagyd ott, ne pazarolj rá több időt. Ismertem én is olyan srácot, aki 300 forintot is sajnált volna egy cappuccinora.

2016. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj neki 5000 forintos számlát és utána közöld, hogy most "éppp nem akarsz tőle semmit", majd meséld el mindenkinek, mennyire jó volt lehúzni. Undorító egy világ ez.
2016. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!