Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha valaki napi szinten beszélget a volt barátnőjével és mindent vele oszt meg először, úgy, hogy közben már új lány van a láthatáron?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 18:47
 1/7 anonim válasza:
Ez nagyon nem normális. Valamiért csak ott van a barátnő előtt, hogy "volt". De lehet csak èn vagyok ilyen, hogy az exeimmel jobb ha nem tartom a kapcsolatot. Mindenesetre felmerül a kérdés, ha ennyire ott a bizalom stb akkor miért is ex?😊
2016. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy új lány van a "láthatáron"? Együtt vagytok? Randizgattok? Ha még így max randizgattok, akkor még lehet elmegy egyébként. Ha már a párod akit, úgy szeretsz is akkor nyílván ez nem oké. Az hogy egy olyan emberrel osztod meg először az infót, akit régebb óta ismersz az teljesen természetes, ha szépen váltatok el egymástól. Ha szereted még, akkor tudod a dolgod. Ha nem szereted, és ő sem téged, és úgy érzed ez a jelenlegi kapcsolat nem olyan ami később majd hatással lehet a következőre, akkor dumáljatok. Tényleg megeshet, hogy csak barátilag bírod, ami ok.
2016. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok az új lány, és igazából tudom, hogy nincs közöm hozzá, és fel sem hozhatom neki, meg ezt nem is lehet normálisan felhozni, de kicsit bánt, hogy ennyire jóban vannak. Nekem is vannak exeim akikkel jóban vagyok, de nem napi szinten, és eléggé rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. :/ Nem tudom, hogy megéri-e ezt nekem folytatni, vagy komolyabban belemenni.
2016. júl. 23. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet még nem zárták le a dolgot kettőjük között
2016. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok! Nálunk bonyolódik annyival h az exe a gyereke anyja mi meg mar 7honapja együtt is lakunk....
2016. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja az meg kimaradt h nem éppen a gyerek a téma.. hanem inkább egymas hianya... de engem llitolag szeret... ötletek???
2016. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a meglevő barátnő a biztos pont, aki látta már nyűgösen, idegesen is. lehet neki panaszkodni, végighallgat.


az új nőnek meg lehet tündökölni, mintha minden rendben lenne. mintha merő kaland és tettrekészség lenne az élete.


ugyanez a helyzet, mikor csak egy nő és egy férfi van, és heti egyszeri találkozás után összeköltöztök. reggeli idegesség munka előtt, sietség, minden programodat meg akarod vele beszélni ahelyett, hogy kérdés nélkül elmennél valahova. kiderül, hogy amiről azt mondtad, hogy a szenvedélyed, egy hónapban egyszer foglalkozol vele.

2016. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!