Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok, ha kiderülne egy lányról, hogy több szexpartnere is volt már de párkapcsolata egy sem?

Figyelt kérdés
Ismerkedes közben sokszor feljön a kérdés, hogy hány sráccal voltam már (3) illetve hány párkapcsolatom volt eddig (0) és igen kellemetlenül érzem magam ilyenkor.. Másképp néznétek egy lányra emiatt?

2016. aug. 23. 10:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el nekik. Nagyon sok férfi nem fogja fel, hogy a nők is képesek kapcsolaton kívül szexelni - ezt a jogot fenntartják önmaguknak. Mert az olyan férfias..
2016. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%

Itt mindenkinek szent és érintetlen nő kell.

Csak egy valamit ne felejtsetek, alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Attol, hogy valakinek csak az 1. Vagy 2. Férfi vagy az életébe lehet ugyanúgy sunyi és ugy ávághat mint a szart a palánkon!

Elég ronda dolog valakit ezalapján elitélni, főleg hogy pár ember már azt nőt aki házasság előtt fekszik le egy férfivel máglyán égetné el...

Itt mindenkinek vannak elvárások a nőkkel szemben, és egyből elitéltek valakit úgy hogy semmit nem tudtok róla mit miért tett és hogyan történt.

Az, hogy neki volt szexuális kapcsolata mielőtt hivatalosan jãt volna valakivel csak ő rá tartozik. Mi van ha neki jól esett?? Mi van ha átvágta a pasi? Mi van ha mind2őjúket elkapta a hév egy forró nyári éjszakán?

Akkor ő már egy romlott nő és nem érdemel meg soha egy komoly kapcsolatot olyan csodálatos férfiakkal mint itt egyesek? Nem marad le semmiről, remélem a csajaitokon már egy hadsereg átment úgy hogy soha nem fogjátok megtudni! Haha

2016. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Legyalogoltak elég sokan xd
2016. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10. Jó alap a hazugság és a megtévesztés egy kapcsolatra tényleg...
2016. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
16%

12. Nem érintetlen nő kell a férfiaknak.

Csak olyan, aki azzal dugott csak, akivel kapcsolatban is volt épp. Kis hagyományos erkölcsöt el se lehet várni?

Vagy csak nem képesek megfelelni a cafkák ennek és haragszanak érte?Persze van hogy túl magas elvárásaink vannak, de ez pont nem az.

2016. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
Látod, kérdező, a 15-ös válaszoló tökéletesen hozza is a hímsoviniszta faa*sz dumát azzal, hogy ELVÁRÁS, hogy te csak kapcsolatban szexelj, mert az ERKÖLCS ezt kívánja meg. Én nem vagyok egy femináci, de az ilyen férfiakat úgy lepörgőrúgásoznám.
2016. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kapcsolatban voltam velük, csak szexkapcsolatban.

Szerencsére egyikőjük sem hülyített vagy vert át, mindig tisztázva voltak a dolgok, és meg volt beszélve hogy csak szex, így tudtam, mibe megyek bele. Nekem is jó volt, nekik is, épp ezért gondolom okénak.

Van aki meg mondjuk 3 havonta váltogatja a barátnőjét/barátját, pedig elvileg "hagyományos" párkapcsolatban vannak. Felőlem csinálják, engem nem zavar, de akkor az szerintetek mennyivel jobb?

2016. aug. 23. 19:19
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik mindenhogy találnak okot arra, hogy pálcát törjenek a másik felett.

Azt, hogy valaki nem fogadja el ha a partnere kicsapongó életet élt régen elfogadom. Viszont ha valakinek fiatalabb korában egyszerűbb volt szexkapcsolatot fenntartani mielőtt elkötelezte volna magát, mint egy hazug kapcsolatban élni amihez semmi kedve vagy ép ideje nem volt nem értem miért kell egyből cafkának nevezni.

Számomra elképzelhetetlen lett volna érzelem nélkül, de emiatt nem ítélek el senkit.

Úgyse fogja senki bevallani, hogy regen hány emberrel volt és hogyan. Ezt férfiak és nők is megtartják általában maguknak.

Aki számomra cafka az az a nő aki megcsalja a párját és hazudozik jobbra balra vagy családos, nős férfiakkal áll össze.

2016. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%

16. Most vagy nagyon szeretnél benyalni a csajnak, vagy tényleg ilyen a rendszer a fejedben?

Ezt a férfiaktól is elvárhatjátok. Ez nem hím soviniszta, vagy femináci dolog, ez erkölcsi nézet különbség.

Persze kényelmesebb azt hibáztatni, aki olyat vár el, amihez tartás kell, igaz?

2016. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
49%

Mellesleg kérdezőcsaj, miért is jobb szexkapcsolatozni? Mert nincs benne felelősség és elköteleződés?

Vagyis a szex kell a kapcsolatból, de a felnőtt része, amitől nő lehetnél, nem lány, hogy van benned felelősségérzet és kötelességtudat is amúgy.

De mi vagy te, hogy annyira kell a szex, de a vele járó dolgok nem? Valami állat, aki nem bír parancsolni a ösztöneinek? Sőt, ennek még egy filozófiát is ki kellett találni, hogy megmagyarázható legyen?

Szerintem ezért nem érdemes olyan csajjal kezdeni, aki ilyen dolgokban volt benne.

Nem az, hogy hárman is megdugtak, hanem a mentalitás ami ehhez jár.

2016. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!