Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok, ha kiderülne egy lányról, hogy több szexpartnere is volt már de párkapcsolata egy sem?

Figyelt kérdés
Ismerkedes közben sokszor feljön a kérdés, hogy hány sráccal voltam már (3) illetve hány párkapcsolatom volt eddig (0) és igen kellemetlenül érzem magam ilyenkor.. Másképp néznétek egy lányra emiatt?

2016. aug. 23. 10:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

#19

Mert ki a f**om vagy te, hogy megmondd, ki kivel és mikor szexeljen? Az emberek mi alapján éreznek jogosultságot arra, hogy eldöntsék, adott ember megfelelő módon erkölcsös-e? Úgy egyáltalán, ki a herének képzeli itt magát mindenki, hogy ítélkezzen mások felett? Most komolyan, mi köze hozzá bárkinek is, hogy a másik hogyan éli meg a szexualitását?

Őszintén, ember, én keresztbe fosom, ha a férfi, akivel ismerkedem, előttem megdöngetett szexkapcsolatban 17 különböző nőt. Mellettem ne tartson egyet se, a többi részletkérdés. Most ez komolyan számít embereknek, hogy szexkapcsolatban szexelt-e, vagy hullaszerelmes volt az illetőbe? Bazze...

2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy ki vagyok, hogy megmondjam?

Ha már egyszer az én ízlésemet kérdezi valaki, had döntsem már el én, hogy kivel akarok lenni és kivel nem. És hogy attól akivel lehet, attól mit várok el.

Ha megy valaki az utcán és megkérdezi, érdekel-e hogy előző nap 3 külön pasival/csajjal szexelt, meg fogom mondani hogy nem.De ha megkérdezi valaki, mit gondolok ugyanerről az emberről párkapcsolati szempontból, jogom van a véleményformálásra.

Továbbá azt ítélek el, akit akarok. Te is azt ítélsz el, akit akarsz.

Hogy kiről mit gondolsz, minek ítéled meg, az a saját jogod.

Az megint más kérdés, hogy érdekli-e. De a kérdezőcsajt érdekelte, így vállalta a negatív véleményeket is.

Így hiába pattogsz, nem jogtalan egyik sem.

Az megint más, hogy téged ez miért érint ennyire meg.

2016. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

22-es és te honnan fogod tudni tutti biztos 100%ra, hogy a jelenlegi vagy a jövőbeli baránődet hogy és milyen szisztémába döngették?

Azt mondhat neked mindenki amit akar hosz a múlt az múlt és a jelenben kéne élned ember!

2016. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Igen, most számomra könnyebbnek tűnik a szexkapcsolat. Nekem bármilyen kapcsolat létrehozása kicsit nehézkesen megy, ha az azzal jár, hogy teljesen megnyíljak és időbe telik mire elkezdek kötődni valakihez (barátságnál is). Ebben is van azért felelősség, de mégis egyszerűbb. A szimpátia kölcsönös és egyeznek az érdekeink. Persze simán benne van, hogy ez majd változik.

Az igaz, hogy soha sem tudhatjuk, igazat mond-e a másik a témát illetően, akár ítélkeznénk felette, akár nem.

2016. aug. 23. 22:23
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem számítana. Úgy is megcsalom, mint minden ember a másikat. Akkor meg nem mindegy ki farkán rágódott?
2016. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolnék?

Maximálisan egyetértek az érveléseddel. :)

2016. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán értem, miért nem tökmindegy, hogy ki milyen alapon szexelt másokkal. Meg ezt a "nem vagyunk mi állatok" és "ehhez tartás kell" szöveget sem. Attól, hogy valaki kapcsolaton kívül szexel, még nem biztos, hogy nem bírná ki nélküle, egyszerűen csak felesleges visszafognia magát. Miért tenné? Nem bánt meg vele senkit, csak kielégíti egy alapvető szükségletét. Nyilván mindenki vágyik a szexre, a nők is, és nekik is rohadt unalmas sajátkezűleg dörzsölgetni a csiklót akár több éven át.

Ha elhatároznátok, bizonyára nektek is menne, hogy ne egyetek káposztát soha többé, de nem teszitek, mert teljesen értelmetlen önmegtartóztatás lenne. Nem válna tőle a világ jobb hellyé, és nem húzna belőle hasznot senki, ti sem. Szerintem ugyanez a helyzet a kapcsolaton kívüli szexszel.

(Mindezt úgy mondtam, hogy sosem volt részem szexkapcsolatban vagy egyéjszakás kalandban.)

2016. aug. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

23. EGy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha nem őszinte, ráadásul úgyis kiderül...

27. Nem kötelező egyet értenünk, csak a "kérdésedre" válaszolva, egyszerű a dolog. Nem ereszkedik le annyira mindenki, hogy ő egy rövid pár perces/órás ismeretség után, vagy csak kapcsolat nélkül megkapható legyen.

Van aki érzi magát annyira soknak, hogy nem engedi magát csak azért, mert neki van egy szükséglete. Ugyanezt a szükségletet kapcsolatban is ki lehet elégíteni.

És hogy teljesen szükségtelen lenne ez a megtartóztatás?

Szerintem nem. Sokkal büszkébb lehet az magára, aki egyszer se dobta oda magát csak úgy. Legalábbis szerintem, és még néhány ember szerint így van.

Sajnos vagy nem sajnos, a legtöbben nem így gondolják, hanem úgy, ahogy te is.

Nincs ezzel baj, nem lehet mindenkinek megfelelni a másiknak.

CSak annyi, hogy van ez a 10ből 1, akinek ez elv és el is várja a másiktól, hogy olyan legyen, amilyet leírtam.

2016. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy az én életemben a szex fontos lépcsőfok egy párkapcsolat kialakítása során. Ha ott nem klappolnak a dolgok, nem lesz belőle párkapcsolat. Ha pedig én így vélekedek, miért várnám el egy potenciális partnertől ennek az ellenkezőjét?
2016. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#28


"Nem ereszkedik le annyira mindenki, hogy ő egy rövid pár perces/órás ismeretség után, vagy csak kapcsolat nélkül megkapható legyen.

Van aki érzi magát annyira soknak, hogy nem engedi magát csak azért, mert neki van egy szükséglete."


Az a baj, hogy alapvetően másképp fogjuk fel a dolgokat. Nem látom be, mi abban az érték, ha valaki azt mondja, hogy ő márpedig ellenáll a kísértésnek, "mert csak". Jó ez valakinek?

Amiről beszélsz, az számomra kb. úgy hangzik, mintha a cél nélküli éhségsztrájkot akarnál folytatni, ergo kitalálnád, hogy mától egy falatot se, mert te aztán nem leszel a szükségleteid rabja, inkább meghalsz büszkeségből.


"Ugyanezt a szükségletet kapcsolatban is ki lehet elégíteni."


És ha valaki szingli? Jöjjön össze valami random szembejövő úriemberrel/fiatalasszonnyal, hazudjon neki szerelmet csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy járt azzal, akivel szexelt? Egy kapcsolatban nem árt, ha bizalom, összhang, szeretet, ragaszkodás, etc. is van a szexuális vonzalmon túl, az meg nem olyasmi, ami két ember között egy csettintésre kialakul. Nem mindenkinek egyszerű feladat a megfelelő társ megtalálása, és nem is mindenki vágyik rá.


"Sokkal büszkébb lehet az magára, aki egyszer se dobta oda magát csak úgy."


Miért is? Büszkének lenni önzetlen segítségnyújtásra lehet, és olyasmire, amit kitartó munka eredményeképp érhet el az ember (hangsúlyozom: kézzelfogható eredményről beszélek). Attól senki nem lesz jobb ember, hogy otthon ül és magának vakargatja inkább. Azért valljuk be, elég ciki, ha valaki ennyit tett le az asztalra az életben.


"Sajnos vagy nem sajnos, a legtöbben nem így gondolják, hanem úgy, ahogy te is. [...] van ez a 10ből 1, akinek ez elv és el is várja a másiktól, hogy olyan legyen, amilyet leírtam."


Jó, azért ne tegyünk már úgy, mintha fehér holló lennél a felfogásoddal. A válaszolók fele veled értett egyet. Egyszerűen ez egy azon konzervatív álláspontok közül, amelyeket világéletemben képtelen voltam megérteni, és nem vagyok egyedül vele, de te sem a saját véleményeddel. Felőlem amúgy azt vársz el mástól, amit akarsz, legfeljebb mi ketten majd nem fogunk összeházasodni.:D

Vitát sem szeretnék ebből, mert teljesen parttalan lenne, de gondoltam, érzékeltetem veled is, miért nem fogsz tudni meggyőzni.


#27 voltam.

2016. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!