Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok, ha kiderülne egy lányról, hogy több szexpartnere is volt már de párkapcsolata egy sem?

Figyelt kérdés
Ismerkedes közben sokszor feljön a kérdés, hogy hány sráccal voltam már (3) illetve hány párkapcsolatom volt eddig (0) és igen kellemetlenül érzem magam ilyenkor.. Másképp néznétek egy lányra emiatt?

2016. aug. 23. 10:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen, észre vettem,hogy teljesen más szögből látjuk a dolgot.Ezért is van,hogy nem tudnánk közös nevezőre jutni.

Amúgy a való életre gondoltam, hogy itt kevés ért velem egyet, a többség veled.

Igazából értelmetlen lenne tovább ecsetelni, a lényeg hogy van egy ilyen szemlélet is, amiben a kérdezőcsaj és a hozzá hasonlók elég negatív véleményt kapnak, amiért ilyen életet éltek/élnek.

Ez csak annyit jelent, hogy nem fog minden pasinak kelleni, de úgy sejtem marad így is elég akinek jó.

2016. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Édesem Te kicsit sötét vagy!

A lúdnyom nem látszik a vízben! Tehát ha attól félsz, hogy kiderül hogy már nem vagy szűz, bevallod hogy volt már egy kapcsolatod, de egy barom volt, (mint minden férfi:-) ) és nem igazán voltál boldog benne, és tulajdonképpen hamar vége lett! De aki ezzel kezdi, mielőtt válaszolnál hajtsd el a Pichachu-ba! Senkinek semmi köze hozzá. Mi férfiak megsámfáznánk minden nőt, a végén pedig mindnyájan szüzet vinnénk az oltárhoz? Hogy is van ez? Nőjj fel! :-)

2016. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!