Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 22 évesen 60 kilóval+s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 22 évesen 60 kilóval+szemüveggel van valakinek esélye nálatok? 18 és 22 évesek válasza érdekelne főleg.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 23:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, ezzel semmi gond. van, akinek ez jön be, van, akinek az. :)
2010. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez számít a nőknél elhiheted.....!

Bár én szeretek magas lenni!

2010. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
te nő vagy?
2010. ápr. 21. 01:23
 14/31 anonim ***** válasza:
Vazze srác, nem a méreteiddel van a gond, hanem azzal, hogy nincs önbizalmad! Meg valószínű te is kedvesrendesmegértő vagy a lányokkal. Hát kapcsolatra egyiknek sem ez kell, hanem egy férfi. Legyél pimasz, ne függj tőlük, és csá meg van oldva. Dióhéjban.
2010. ápr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem igaz!!
2010. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A párom majdnem ugyanilyen magassággal (Ő 175cm) 55 kiló. Mindig mondom neki, hogy egyen többet. :D De nekem így tetszett meg, és most is így szeretem. Igaza van annak, aki szerint az önbizalmaddal van a baj. Egy férfi legyen férfi. Nem azt mondom, hogy nem izgulhatsz, de ne azt az "úgysem fog összejönni" kisugárzást érezzék rajtad. Bízz egy kicsit magadban!
2010. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
kössza válaszokat...lehet h tényleg ez a gond,de ha mindig azzal jönnek hogy egy vékony mellett nincsenek biztonságban akkor nemcsak a kisugárzás a probléma...inkább összejönnek vmi nagydarab gyerekkel csakmert ő éjjeli háromkor szerintül jobban megtudja őket védeni
2010. ápr. 21. 15:30
 18/31 anonim ***** válasza:

14:45-ös vagyok

Van ebben valami, de most magamból fogok kiindulni. Én egy kigyúrt állat karjai közt félnék attól, hogy esetleg összeroppant. :D Hülyén hangzik, de így van. Pici vagyok és vékony, lehet ez az oka. Szóval szerintem próbálkozz te is vékony lányoknál, hátha köztük több olyan van, mint én.

2010. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

korba nem vagyok érdekes válaszilag

de szerintem a szemüveges srácok tök szexik

és erre a múlt héten jöttem rá. :P

2010. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Vegyél kontaktlencsét és kezdjél el gyúrni, meg szolizni!
2010. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!