Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szex?

Figyelt kérdés
Volt mar akinél bejött es együtt maradtatok?? :)

2016. aug. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Le fognak pontozni ezért, de leírom.


Szóval, ha azt akarod, hogy sokáig tartson akkor ne legyen szex. Ha nem veszed komolyan, akkor lehet.


Következmények nélkül nem lehet csinálni semmit. Később azért kérlek csodálkozz el azon miért nem érdekli mi van veled, mint emberrel...

2016. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam előfordult egyszer, nem vagyok rá büszke, mert amúgy sose szoktam első alkalommal. Kiderül lesz e folytatás, ez hétvégén volt, azóta is beszélünk.
2016. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek a szexhez randi?
2016. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 János Gilján ***** válasza:

Mi egy ifjúsági táborban jöttünk össze a feleségemmel és az első este volt szex. Ez tíz éve volt és a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba. Mindazonáltal tisztában vagyok vele, hogy az esetünk ilyen szempontból nem általános, eléggé kirívó, de ettől még igaz. :)

36F (és 33N)

2016. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!