Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elmentek randira és virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek randira és virágot kaptok a fiútól, akkor séta közben cipelitek vagy hova teszitek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy lányok ezt annyira bírom. Nem mondom, hogy bokrétával kell menni, de már az is baj, ha kaptok egy virágot, mert "cipelni kell"? Miért nem lehet semmit sem értékelni? Amúgy ha nagy cipelést jelent, akkor tegyétek abba a kezetekben, amivel a táskátokat cipelitek, aminek súlya 20szor annyi, mint egy szál rózsáé :D 23/F
2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

ezért nem viszek nektek l**t se. Ja, természetesen akkor meg én vagyok a smucig mocsodék, aki egy virág árát is sajnálja tőletek.


Aztán csodálkoztok, ha valaki teljesen kiábrándul a nőkből.

2016. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Egész este szorongatni-lóbálni egy csokor vagy szál virágot, iszonyat kényelmetlen és sajnálja az ember a hervadó növénykét.
2016. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ezt mondom :DDD én nagyon örülnék neki :) csak ha mondjuk sétáltok, akkor kellemetlen lóbálni, ahogy az utolsó is írja :)
2016. szept. 1. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Figy kérdező, én legutóbb mikor páromtól kaptam, úgy oldottam meg, hogy a táskámba tettem a végét és kilógott belőle a virág. Ezt nyaraláskor így oldottam meg.


Mindent meg lehet oldani, csak akarat kérdése.

2016. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Semmivel sem kellemetlenebb "cipelni", mint a táskát, vagy ha veszek a boltban egy liter tejet és azt kéne hazavinni, mert éppen a kis táskám van nálam... Egy virág a kézben egyáltalán nem teher.
2016. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is cipelni szoktam. Általában mindig van nálam víz olyankor bevizezek egy zsepit rácsavarom a szárára és így nem hervad el míg hazaérek. Én ezt nagyon szép gesztusnak tartom és mindig nagyon örülök neki, de tény, hogy picit kellemetlen folyton arra figyelni, hogy ne nyomjam neki semmihez ne törjön össze, ha már kaptam épségben szeretném hazajuttatni. Ettől függetlenül sosem bánom, ha ezzel lep meg valaki :)
2016. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer koncertre mentem randi gyanant es kaptam egy szal rozsat. Kozel a helyhez kerestem egy dus bokrot es elrejtettem, hazafele pedig kihalasztam es hazavittem.
2016. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anyááás.. !! :D

Tényleg...

-Ha nincs táska nem ügy, hisz elfér. Én is sajnálom és jól be szoktam tekerni vizes cuccba !! Gesztusként nagyon szép! Én a randik keretében a kis csokrot, vagy az egy - egy szál virágot szeretem ! ( Külön öröm, ha tudja az illető, Mik a kedvenc virágok) - Ha van táska.., hidd el megoldható és biztonságban haza vihető!!

2016. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát cipelem, mást nem tudok csinálni. Ha a táskámba teszem, ott összetörik. De cipelés közben a kezemben is, ha nem figyelek oda. Mondjuk mindegy, mert a randi végére úgyis elhervad, és ahogy hazaérek a kukában landol. Eddig még nem volt egy szál virág sem, ami több órán át kibírta volna vázán kívül. Szóval fiúk, tényleg nagyon aranyos tőletek ha hoztok virágot, csak baromira nem praktikus, se nem tartós.
2016. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!