Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2Napos randi 1honap ismeretseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2Napos randi 1honap ismeretseg utan belefer?

Figyelt kérdés
Augusztus elejen ismerkedtem meg egy ferfivel, aki szimpatikus, vonzo, lelkileg egy sikon vagyunk, csok mar volt koztunk. Most belementem egy ket napos kirandulasba, amit mar tul keso visszamondani, de a lelkiismeretem tiltakozik -azt mondja nem illik ilyen koran valakivel 2 ejszakara kirandulni menni. Nem akarok lefekudni vele, ezt o is tudja, es tudom, hogy tiszteletben tartja, csak felek, mit mond a "nép" es anyum. Tulajdonkeppen viszont semmi kifogasolhato nincs benne, akar egyedul is mehetnék kirandulni es ott is megismerkedhetnenk veletlenul....26 es 31 evesek vagyunk

2016. szept. 2. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ hányszor találkoztatok és mennyire ismeritek már egymást. Ha tiszteletben tartja, hogy nem szeretnél semmit elsietni és valóban csak kirándulni szeretnél vele nem gáz hisz lesz alkalmatok sokat beszélgetni és megnyílni egymás előtt. Felnőtt emberek vagytok már, ne azt nézd ki mit mond rólatok, az a lényeg ti tudjátok mit csináltok és nem kell semmi olyat tenned amit nem szeretnél.
2016. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig 6 randin vagyunk tul, ezeket mind vegigbeszelgettuk, ezek kozul a legrovidebb is 4 oras volt, es ketszer is meghaladta a 8 orat. Na jo, a legutobbinal volt benne kb. 2 Ora intenziv csokolozas is. Tenyleg csak kirandulni szeretnek es jol erezni magam.
2016. szept. 2. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi kivetnivalót abban, ha 26 évesen egy hónap és hat randi után elmész valakivel két napra. Jó ég, már nem az őskorban élünk, sokan első alkalommal szexelnek, és nem halnak bele, még csak meg sem szólják már ilyesmiért az embert. De persze ha téged zavar, és ezt tisztázod vele, és el is fogadja, akkor miért ne mehetnél el vele? Amúgy meg semmi jelentősége annak, ha húzod-halasztod az első alkalmat, ettől nem fog jobban vonzódni hozzád, vagy ez semmiben sem garancia a hosszú és tartalmas kapcsolatra, ezt jobb ha tudod. Sőt, ilyen esetekben sok pasi képes kivárni akár két-három hónapig is, hogy végre legyen szex, és majd akkor lép le. Számos ilyen esetet hallottam már...
2016. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kivetnivaló.
2016. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem azert huzom-haladztom hogy jobban vonzodjon hozzam,csupan az elso alkalmat szerelembol szeretnem, az pedig meg nincs meg teljesen. Tovabba az elso baratommal eleg koran sor kerult ra es elragadtak utana az erzeseim, igy eszre se vettem mennyire nem passzolunk lelkileg egymashoz.
2016. szept. 2. 06:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem a többiek miatt aggódnék, totál túlparáznám a dolgot, félnék egy alig megismert emberrel elvonulni a "világ vége", de ez én vagyok. Egyébként nincs ebben semmi kivetnivaló.
2016. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, elmentunk, es nem bantam meg, sot, nagyon jol ereztuk magunkat :-)
2016. szept. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!