Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány/nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő akinek valóban jobban bejön a bunkó, arrogáns stílus? Nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Annyit olvasok itt erről.


Van aki alá tudja támasztani ezt a megfigyelést?



2016. szept. 5. 08:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
#10 én elég magabiztosnak tartom magam, de van olyan szintű ostobaság, ahol az észérvek nem számítanak, és az ember egyszerűen túl fáradt ahhoz hogy ne küldje el a másikat a pokolba. Ezt speciel nem párkapcsolatra értem, szerencsére ilyen szituációm még sosem volt, akik nekem tetszettek, azok többnyire zsenik, legalább a maguk módján (pl nagyon könnyen megértik a dolgok működèsét, jó problémamegoldók, rendelkeznek komoly lexikális tudással, vagy mindezek egyszerre. :)
2016. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes kérdés.

Imádom osztani a bunkó és arrogáns pocsöket mert ki nem állhatom a stílusukat. Engem egyszer megpróbált felszedni két csávó. Kosarat adtam az egyiknek mire a másik rácsapott a vállára és mondta neki, hogy "b+ először legyél paraszt utána kedves".

Esküszöm nem értem. A mai napig nem. Tényleg van olyan aki elhiszi, hogy ez működik? Én mindig a legcsendesebbet szúrom ki magamnak egy társaságból nem a harsány "társaság közepe" vagyokot mert aki csendben van az tud valamit. Ritkán szólalt meg de akkor mindenki rá figyelt. Eddig nem csalódtam ebben a taktikában.

26L

2016. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Bunkó nem. Olyanokat ismerek, akiknek a férje az arroganciát súrolóan határozott. De a feleségeikkel mind kedvesek.
2016. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyáltalán nem jön be.

De van olyan barátnőm akinek igen. Számtalanszor megalázta a pasija, sőt volt, hogy már meg is verte, a lány mégis mindig visszamegy hozzá, pedig többen próbáltunk a lelkére beszélni, meg ő is fogadkozott már, hogy többet nem megy vissza hozzá. Sajnos neki elég komoly önértékelési problémái vannak, minden alkalommal arra a következtetésre jut, hogy biztosan ő volt a rossz, ő hibázott, ezért bánt vele rosszul az az állat. Szakemberhez nem hajlandó fordulni. :(

2016. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%

Nagy hülye vagy ha nőket kérdezel erről.


Nem szándékosan mondják azt hogy nem (jön be nekik), miközben igen, ha nem mert ezt ők maguk fel sem fogják. Nem lehet őket ezért hibáztatni. Szimplán csak el kell fogadni hogy mást csinálnak, mint amit mondanak


35/F

2016. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14#-es szerintem a klinikai eseteket ne vonjuk ebbe bele. A barátnőd egy bántalmazó kapcsolatban él, akinek segítségre van szüksége.


A kérdésben, mint viselkedési jellemzőre gondoltam, mint attitűd mennyire kelt vonzalmat a nőkben?

2016. szept. 5. 10:35
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
A félreértés alapja szerintem az, hogy aki sikeres a nőknél, az megengedheti magának a bunkóságot. A jó (külső) tulajdonságai ellensúlyozzák. Ezt sokan megfordítják magukban, és azt hiszik, hogy a bunkósága miatt kell a nőknek. Közben pedig nem amiatt, hanem annak ellenére.
2016. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17-es ebben már látok rációt. Végül is sok férfinek tetszik a szexi, magabiztos, karakán nő is. De ha ez erőszakossággal és közönségességgel együtt jelentkezik akkor taszító.
2016. szept. 5. 10:55
 19/21 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit kedvelem, ha a srác különbnek hiszi magát nálam.


Nem tudom miért van, de tetszik.


Ha közönséges, káromkodik, esetleg csak szimplán lehülyéz, akkor nyilván otthagyom, de ha célozgat, esetleg piszkálódik, csipkelődik, húzza az agyam, azt szeretem.


Viszont tisztelettel kell velem beszélnie, szóval tényleg vékony a határ.


Szerintem ez egy klassz játék, oda vissza működik, én a flörtölés részének tartom.

2016. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én bírom az arrogáns férfiakat, mert szórakoztatnak. Izgalmasnak találom, hogy a beszélgetések alatt hogy bomlik le róluk az önteltség álarca. Persze van, hogy mellényúlok, de többnyire nem a fárasztóakat szoktam kifogni, hanem a valóban szórakoztató jellemeket.
2016. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!