Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Egy hete találkoztam egy lánnyal. Ő 20 éves én 24 vagyok. Első találkozás volt, estefele volt és kb 2 órát töltöttünk együtt. Először sétáltunk, beszélgettünk, leültünk egymás mellé és közeledtem felé aztán beleültettem az ölembe, smároltunk, csókolgattam a nyakát stb. szóval mondhatni jól sikerült a találkozás, nem láttam rajta, hogy kellemetlenül érezte volna magát. Ez után pár napig még beszélgettünk, de most nem ír vissza. Nem értem mi lehet az oka. Mitől gondolhatta meg magát és miért nem írja le ha valami problémája van velem? Mit tegyek?

2016. szept. 13. 19:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel nem azt értettem hogy te komolytalan vagy csak lehetséges hogy ezt gondolja és màr lehet hogy volt is benne tapasztalata mindenesetre én meg irnâm neki hogy ha neki ez sok volt akkor kezdjétek előröl és nem nyomulsz rà hagysz neki teret stb ha ezekutàn sem ír vissza akkor hagyd !Előző voltam!
2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ilyesmi lehet, de már nem erőltetem. Lesz más, aki majd értékel és korrektül bánik velem.
2016. szept. 26. 16:36
 23/27 anonim ***** válasza:

8-as, te azt sem tudod, hogy mi az a faj... Olvass először!

Kérdezd meg, hogy miért nem ír vissza... Lehet, hogy történt valami. Látta, amit írtál? Valószínűleg, valami nem tetszett neki. Lehet, sok volt neki...

2016. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
nem látta, meg se nézte...
2016. okt. 6. 11:09
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha nem látta, akkor lehet, hogy nem is tudja, hogy írtál! Ha komolyan érdekel, írj rá utoljára!

Amúgy, velem most kb. ugyanezt csinálja egy pasi... :( Csak hogy ne az jöjjön le megint a sok nőgyűlölőnek, hogy a nők ilyenek...

2016. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezt most sajnos bebuktad, de ne foglalkozz vele. Egy valamit viszont fogadj meg: ha legközelebb találkozol egy csajjal, eszedbe ne jusson a randi után ráírni! Várd meg, amíg ő ír, de arra se válaszolj azonnal, hanem csak órákkal később. Nehéz megállni, de megéri, mert sajnos a nők olyanok, hogy nem az kell nekik, aki fut utánuk, és mindig elérhető, mert ha így lenne, vennének inkább egy kutyát. Az ő egójukat sérti, ha valaki nem keresi őket, és már csak saját maguk megnyugtatása végett ők fognak írni.
2016. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Azert nem ir vissza mert meg tart 2.-lehetosegnek vagy sokadiknak.majd jelentkezik es vmi hulye indokot talal miert nem irt.akkor aztan gyorsan ra kell masznod baratom mert megint elszall a lehetoseg.....
2016. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!