Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyibe került eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került eddig a legdrágább randid amit a lányra költöttél aminek aztán nem lett folytatása?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
30000 Ft. Természetesen semmi.
2016. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én jartam egy pasival. Elvittem wellness-ezni, mert megtehetem és szerettem. Visszajottunk és többet szinte válaszolni se akart. Csak azért mondtam még, hogy vége, mert rákérdeztem. Bocsi, tudom off egy kicsit, csak hogy ne mindig csak a nők legyenek már lehuzosaknak beállítva.
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
4 óra 55 perc
2016. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Randibol kapcsolat lett aztan jott egy level a lanynak..utolso figyelmeztetes. Sokkal tartozott a banknak. Megsajnaltam kifizettem neki. 6000 euro. Ekkor mar egy eves volt a kapcsolatunk. Utana meg termeszetesen en lettem a sehonnai bitang ember es mindenek vege lett
2016. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
2-es válaszoló elég buta voltál már ne haragudj. Az hogy megtehetted, hogy wellnessezni vigyél pasit nincs is gond, de nem gondolod hogy saját magadat aláztad neg nőként hogy te vitted már első alkalommal őt oda? Szerintem az ő fejében az volt téged le se kell már nyűgözni és meg se kell hóditani mert te ezeket már megtetted helyette. Remelem tanultál ebből.
2016. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Na de most miért lenne már buta? Tudod hány nő teszi, ha egy nő van olyan helyzetben hogy megteheti, mert például a pasasnak nem telik rá akkor szerinted szégyelnie kellene magát?

Fordított esetben is megtörténik a való életben, csak te csinálsz ebből hiúsági kérdést. Szerintem nem ez miatt nem jöttek össze de mindegy.

2016. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Tanultam-e belőle? Hát... Tudati síkon igen, de ha az erzelmeim elragadnanak, megcsinalnam megint. :) Ha neki nem telik rá, sose menjünk sehova?
2016. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

6-os és 7-es itt nem arról van szó, hogy telik e vagy sem (megjegyzem telik nekem is és tényleg) hanem arról, hogy egy első randin vagy ismerkedés kezdeti szakaszában ne a nő akarja a gagya szerepet játszani és a férfit wellnessre hordani, és udvarolni neki mert ez gáz. Nekem ha pasi lennék ha egy nő ilyet felajánlana köpni nyelni tudnék mert ez nem a nő dolga, így csak jól lenéz téged hogy fizetsz neki és nem fog tisztelni. Jól el is tűnt ugyanis forditott szerepet játszottál. Nem volt már mivel meghódítania téged és a pasi nem is volt bunkó, mivel kihasznalhatta volna a jövőre nézve higy fizetgetsz neki de nem tette.

Ha kapcsolatban vagy egy férfivel, és a parodról vagy a férjedről van szó az más dolog, de itt nem erröl volt szó!

2016. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak azért tisztel, mert eljatszom, hogy meghódíthat, akkor ne tiszteljen! :) Én nem játszom meg magam. Legalább gyorsan kiderül, hogy osszeillunk-e. :)

Amugy, már kapcsolat volt, állítólag hosszú távra, komolyan terveztünk egymással. Nem olvastam, hogy csak első randira szólna a kérdés...

2016. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!