Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes kapcsolat eleje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kapcsolat eleje, villamoson ismerkedés folytatása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác a villamoson,pontban 9kor szállunk fel ugyanabban a megállóban. Pár napja "futottunk össze" először véletlenül,mert a későbbivel kellett mennem. A villamoson az történt eddig,hogy mellém állt és néha indokolatlanul hozzámért. Elsőre vettem a lapot,vissza-vissza dőltem én is. Következő alkalommal nem ugyanott szálltunk fel,csak félúton állt oda mellém,ugyanaz volt a szitu. Harmadjára pontban ottvoltam,hogy vajon mi történik,de nem jött,negyedjére viszont megint ott volt,direkt arrébb mentem,mint amelyik ajtón felszálltam,de jött ő is és odaállt mellém. Egyszercsak "véletlenül" végigsimította a karom,majd mégegyszer. Többet nem várhattam,mert le kellett szállnom,de visszanéztem és hatalmas vigyort eresztett felém,mire integettem :) Komolyan úgy felhúzott,hogy le kellett ülnöm,annyira remegett a lábam. Valószínű,hogy suliba jár,így hétfőn megint ott lesz. Lehet,hogy hülye vagyok,de ott tartok,hogy ha nem csókol meg,nemtudom mit csinálok. Akarom,hogy hozzám érjen és hogy szenvedélyesen megcsókoljon. Katasztrófálisan belezúgtam.

Mit csináljak,hogy megtörténjen? Mert ha elkezdünk beszélgetni,abból egyhamar semmi nem lesz. Irtózom pl attól a kérdéstől,hogy "megcsókolhatlak?" Félek,hogy egy ilyennel,meg az ismerkedéssel eltűnik ez a hatalmas adrenalinlöket,amit ad,ha rá gondolok és utána már csak "egy" csók lesz. Nem tudom,mit tegyek. Normális esetben nem vagyok ilyen,de ő nagyon lázba hozott. Azért teszem fel a kérdést,mert az egyik válaszolócsoport megmondja őszintén,hogy kívülről hogy látja, a másik csoport pedig szeret kombinálni :P és most erre is szükségem van. Hova álljak,hogy helyezkedjek,mit csináljak,hogy jó legyen? Egy villamoson hova lehet úgy beállni,hogy csak egyetlen ember "tapadhasson" rám? Előre is köszönöm a válaszokat:)

20/N


2012. szept. 14. 18:00
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:
ez a leggázabb sztori amit eddig olvastam,annyira gáz h már perverz módon tetszik is és valamilyen szinten romantikusnak is gondolom.szurkolok nektek :)
2012. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja hát őő.. érdekes, de jól hangzik a dolog, biztos tetszene neki hogy ilyen hatással van rád, de csak kihasznál szakíts vele! :D Na de komolyra fordítva a szót. Szerintem nem feltétlenül jó az ha csókkal kezdődik a történet lehet ha megismered jobban tetszeni fog, és csak fokozni fogja benned a vágyat a csók iránt ami később nagyobb katarzis lehet, de hát majd ahogy hozza a helyzet, sok sikert.
2012. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a villamoson (melyik? kombino vagy régebbi?)

kombinon az ajtó és a forgó között van egy lyuk,

pont egyszemélyes:) régebbin hasonló.

de nem feltétlenül célszerű mindig oda állni :'D

2012. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mind2 közlekedik arrafelé,ha jól emlékszem
2012. szept. 14. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy cetlire írd rá a számod meg a neved, és legközelebb hajolj hozzá nagyon közel, miközben a zsebébe csúsztatod a papírt. Mondjuk szorosan simítva a seggét, vagy mittudomén. :D Ha úgy adódik akár még csókolózhattok is.

Ez legalábbis illene a fantáziádba. :D


Ha normális verzió érdekel, kezdj el vele beszélgetni.

2012. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha,aha ez jó. Odacsúsztatod a papírt, és közben finoman egyre közelebb kezdesz menni hozzá, és amikor már teljesen hozzásimulsz a fejedet oda tolod hozzá, egyre közelebb, aztán pusz pusz:3 Persze nem kell rögtön, csak először oda, már egymás képben vagytok, aztán csak mosoly kicsit csücsöríted a szád, és ebből úgyis érezni fogja ő is.
2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én 170cm vagyok,ő 2m fölött van..fizikai képtelenség :)
2012. szept. 16. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
na attól még felnézhetsz rá sejtetően, hogy em em- csücsöríted a szád, meg szemeddel mutatod hogy hajoljon már lejjebb, nézel a szádra ugye
2012. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
...ez röhej. Ezt vagy kitaláltad, vagy tényleg a seggedben hordod az összes szex és newyork dvd-t.
2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1 szex és new york részt sem láttam még,de azóta összejöttünk :D
2012. szept. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!