Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért megy bele barátságba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy bele barátságba, hogyha belém van zúgva?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akivel ismerkedünk egy ideje, valamennyire érdekel is, de nem tudok vele párkapcsolatot elképzelni. Ezt pár hónap ismerkedés után meg is mondtam neki. Eleinte azt hittem, hogy nem komolyak a szándékai, aztán kiderült, hogy mégis, ugyanis miután megmondtam, hogy nem lehet köztünk semmi, ő hozta fel,hogy barátok még lehetünk. Egy kis idő kihagyás után tényleg írt is, hogy szeretne találkozni, és továbbra is tartjuk a kapcsolatot, meglepő módon ugyanúgy érdeklik a dolgaim, mint előtte és nem nyomul, teljesen normális. Szerintetek ez működhet? Miért érdeklem még mindig ennyire, ha egyszer tudja hogy ebből sosem lesz kapcsolat. Pedig egyébként sok lánynak bejön, sokan odavannak érte, mert tényleg elég jól ki van gyúrva, meg menő kocsija is van, de nekem valahogy mégsem jön be, én csendes szerény lány vagyok, úgy gondolom, hozzám nem illik egy ilyen férfi, bár az nagyon megdöbbentett, hogy ennyire kedves meg rendes volt velem, ki nem néztem volna belőle.
2016. szept. 23. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, mert lehet, hogy jó fej vagy és mint barátra szüksége van? Manapság kevés a normális ember, miért ne akarna barátként megtartani?
2016. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy kezeljem, mert látom a szemén, hogy nagyon odavan értem. Hogy fogja ezt kibírni, ha mondjuk mással jövök össze? Nem akarom megbántani.
2016. szept. 23. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért érdekled, mert benne van a hódtás, hogy te elérhetetlen vagy ,,még" a számára-kihívást jelentesz. Ki van gyúrva, menő kocsija van? Szerintem ha mással jössz össze, túléli! :)
2016. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert azt gondolja, majd változik a véleményed, addig is a közeledben marad, és finoman próbálkozik. tőlem most akar egy pasi kapcsolatot, egyenesen megmondtam neki, hogy nincs rá esély, még is minden nap többször ír, és próbálkozik. ha nem válaszolok, bunkó vagyok, ha válaszolok reménykedik, én is meg vagyok lőve :D
2016. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akiből nem nézed ki ,néha az a legkedvessebb. Az h menő a kocsija meg kigyurt az nem egyenlő avval h bunko meg bekébzelt. Sőt sok esetben az ilyen férfiak szerényebbek.

Az h az ilyen tipusú pasik agyatlanok,bunkok azokat csak a tényleg sikertelen férfiak elméletei.

N24

2016. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Van egy haverom aki szerelmes volt belém, megmondtam neki hogy nem lesz köztünk semmi, válasszon hogy vagy tud barátilag állni hozzám, vagy szakítsuk meg a kapcsolatot egy időre. Ő a baráti kapcsolatot választotta, azóta a legjobb barátom, van menyasszonya, tök jól elvagyunk.


2. Van egy ismerősöm aki szintén szerelmes volt egy csajba, a csaj visszautasította, megbeszélték hogy barátok lesznek, a srác csak azért volt a barátja, hogy legalább valahogy kapcsolatba legyenek, ennek 5 éve, a srác még totál bele van zúgva, a csaj úgy használja ki ahogy csak akarja...

2016. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert abban bízik, hogy ha majd körülötted mozog, tartjátok a kapcsolatot, és még jobban megismered, egyik pillanatban majd hirtelen a fejedre csapsz "basszus, hát nekem ő kell" :) Ezért. Ezt pumpálja a média, a tömegmagazinok, és minden romantikus háliwúdi romantikus film. Legyél a barátja, nem baj ha elutasított, majd rájön mekkorát tévedett, küzdj, tarts ki, verd át magadat, de majd jó lesz az :)


Ugyanakkor ez már minősíti önmagában a férfit is, HA tényleg szeret /vannak érzései / akar tőled valamit. Mert ha így van és belemegy a barátságba... az nem férfi. Én ilyen melegfiú lánybarátnőnek hívom.

2016. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!