Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek már csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek már csak az egyenes hajú lányok tetszenek jobban, vagy a göndör/hullámos hajúaknak is van esélyük? 14-16 közöttiek válaszát várom elsősorban!

Figyelt kérdés

És ha egy lány teljesen szétvasalja a haját az titeket nem zavar?Vagy az ellenkezője, hajsütővel begöndöríti és úgy teszi tönkre a haját.

Vagy tökmindegy?


2010. ápr. 23. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a természetes lányokat kedvelem, eddig csak göndör/hullámos barátnőim voltak

17/F

2010. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem az én korosztályomnak szánt kérdés, de válaszolnék. Az tetszik mindig amelyik jobban áll az illető lánynak. Ismerek nem 1 olyan lányt akit vasalt hajjal ismertem meg, úgy kedveltem meg, és egész addig így is maradt míg meg nem láttam hullámos hajjal. Eszméletlenül jól festett vele. Szal vannak akiknek sztem sokkal jobban áll a hullámos haj, divat ide vagy oda. Am ha megnézed a rajzfilmekben szereplő lányfigurákat, azok közt is többségében az igazán szépeket göndör, vagy hullámos hajjal ábrázolják. Úgyh majd csak kimegy ez a vasalósdi a divatból... Elvégre általában a természetes haj áll mindenkinek a legjobban.
2010. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mind2töknek :D

2. Te hány éves vagy? :)

2010. ápr. 23. 21:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem az tetszik ami megy a stilusához , egyéniségéhez és joláll neki. vkinek egyenes vkinek göndör :D
2010. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ja és 16/F az lemaradt:D
2010. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Határozottan állítom, hogy van esélyük persze. Ismerek egy fiatal lányt akinek hosszú, göndör és természetes a haja, mellesleg gyönyörű szemei vannak. Az a lány.... egy angyal komolyan mondom. Viszont ha meglátok egy ilyen... festett, vasalt hajú agyon kencézett csajt, akkor csak annyit gondolok, hogyan tudnám megdugni, de semmi más... Egyáltalán nem kelti fel az érdeklődésem, mint a másik véglet.
2010. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem mind1, valami megfog benne akkor szinte mind1.

15/f

írhatsz privit az MSN címeddel..

2010. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
:D öszintét? egyáltalán nemzavar ha xarrá van vasalva a haja:p csak hát..xD jo.. nelegyen megpörkölve a vége.. :P am legtöbb estetben kivasalt,egyenes haj jön be de vna olyan ami göndör:D nem1 csajt ismerek akinek az áll jol.. elsetom képzelni egyenes hajjal.. szal Style kérdése:P
2010. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy milyen haj, csak ne legyen zsiros, korpas, tehat azert legyen apolt.Meg ha kozelebb vagyok egy lanyhoz, es erzem a haja illatat, azt szeretem.
2010. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én voltam a 2. csak elfelejtettem odaírni a szokásos nick-em. :D 24 vagyok.


"életművész"

2010. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!