Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb randija?

Figyelt kérdés
Én egyszer megbeszéltem egy lánnyal, hogy mozizni fogunk, de előtte pár órával elmegyünk kávézni meg sétálgatni, hogy azért beszélgessünk is. Igen ám, de a lány elég sokat késett, így már csak a mozira maradt idő (a jegyünk előre megvolt, így muszáj volt mennünk), úgyhogy az első randi nagy része abból állt jórészt, hogy ültünk a sötétben és néztünk egy 2-2,5 órás filmet. Ami egyébként nagyon unalmas volt, tényleg förtelmes, de a lány úgy csinált, mintha az én hibám lett volna. Mozi után már meg se várt, nem is akart beszélni, csak elviharzott. Facebookról pedig még aznap este törölt. Kezdjük ott, hogy eleve ő késett egy csomót, ami miatt alig tudtunk beszélni, másrészt a film kiválasztása közös megegyezés alapján történt. Nem nekem kell felelősséget vállalni a film minőségéért, ráadásul ő ugyanúgy utána tudott volna nézni, hogy miről szól a film, milyen kritikákat kapott stb. Erre meg én voltam a fekete bárány. :D
2016. szept. 29. 20:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy facebookon kommunikáltunk, látta a képeimet, és kifejezetten helyesbek tartott. Nyilván, ha olyan ocsmány lettem volna a szemében, akkor találkozni sem akart volna. :)
2016. szept. 29. 21:40
 12/20 anonim ***** válasza:
És a randi óta beszéltetek már vagy valami?!
2016. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan "randim" volt, amilyenről azt hittem, hogy csak filmen lehetséges.

Cseteltünk, képet cseréltünk, megbeszéltünk egy időpontot. Helyszín a munkahelye előtt. Odamentem, találkoztunk, DE:

A képen egy hosszú feketehajú, 20-30 közötti, átlagos alkatú rockernek tűnő srác volt. Aki meg velem szemben állt, az egy alacsony (én is elég alacsony vagyok, de még nálam is alacsonyabb volt), kopaszodó, de a meglévő haja is ősz meg zsíros, szódásszifon szemüveg, köpcös dagi testalkat, egy ronda kötöttpulcsi volt rajta, a negyvenes éveiben járt, úgy nézett ki mint egy matektanár. Én akkoriban a huszas éveim elején voltam.

Annyira megdöbbentem, hogy szóhoz sem jutottam. Mondta, hogy még vissza kell, hogy menjen pár percre valamit elintézni. Szerencsére.

Ijedtemben hazáig szaladtam.

De hát mire számátott? :-)

2016. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem bulizni, de én voltam a sofőr, ezért nyilván nem ittam. Egy fiúval régóta beszélgettünk és mivel a buli miatt egy városba kerültünk mondta, hogy találkozzunk.

Kisétáltam a 200 méterre lévő parkolóba, autóval jött (terepjáró szerűség), beültünk, mert hideg volt, de mivel nem voltak külön az ülések, hanem egybevoltak, így nekidőltem háttal. Egyszercsak egy idősebb nő feltépte az anyósülés felöli oldalt, lábamnál fogva elkezdett kitépni az autóból -itt kúrod a krvád felkiáltások közepette, tépte a hajam, fojtogatott, majd sikerült kitépnem magam a kezei közül. Lerúgta a hátsó rendszámtáblát, betörte a hátsó szélvédőt, eközben a fiú elszaladt. Majd miután visszakönyörögtem a táskám, megjelent a fiú egy jó 20 méterre, a nő beült az autóba, elindult a fiú felé, aki felugrott a motorháztetőre, mert a nőnek nem volt szándékában megállni, majd beráncigálta a fiút az autóba, ütögette és közben árokba hajtottak. Mint kiderült a 22 éves srácnak egy 35 éves barátnője volt, csak nekem elfelejtett szólni. Utána hónapokig, ha csak megláttam őket valahol, fejvesztve menekültem. A sors iróniája, hogy 1 éve Németországban élek, és 3 hónappal ezzelött felkeresett a srác, hogy itt lakik tőlem 30 km-re.... :D

(Tényleg megtörtént)

2016. szept. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14: Ez nagyon durva :D
2016. szept. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy írták az előttem lévők.

Nem tetszettél neki, meggondolta magát, és azért késett, hogy csak a moziba kelljen elmenni, mert a jegye már meg volt.

2016. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na ugye,de azért le kell pontozni az embert
2016. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a legdurvább randim az volt, amikor nem volt randi... Elhívott a srác, dumáltunk, de nagyon fura volt, nem is tetszett igazán, de gondoltam, kap egy esélyt. Odamentem, vártam, ráírtam, mire visszaírt, hogy nem is vagyok ott, mindenféle trágárságokat vágott a fejemhez, úgyhogy letiltottam... Hozzáteszem, hogy több teljesalakos képem van fent, szóval, ha nem tetszettem, azt már a képek alapján is látnia kellett volna.

Hozzáteszem, hogy én azzal is végig ülöm a randit, értelmesen eltársalgom, aki nem tetszik, mert mondjuk máshogy néz ki, mint a képeken, büdös, buta vagy valami...

2016. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

5-ösnek

ő volt a fiú, én meg a lány, 26 és 22 évesek voltunk, ha számít

2016. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18: Ennek örülök, így nálad lenne egy kis esély, hogy a belső tulajdonságaival meghódítson, aki nem szép.
2016. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!