Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Testes fiatalember vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testes fiatalember vagyok, a nok mindig elutasitanak, jo, ha igy valtoztatok magamon?

Figyelt kérdés
[link] Ez vagyok en,ugy gondolom ha felveszem a pawa stilust akkor tobb sikerem lehet a noknel,tovabba a teljes testemet szorteleniteni kene es bekene szereznem egy ket cicanadragot ,es szukebb farmert magamnak,hogy meno lehessek? Ugy hallottam ma mar a nok nem buknak a szoros durva ferfiakra inkabb a lagyabb finom arcubb cicanacis cicafius pawakra,lehetek en is cicafiu,hogy menobb legyek a noknel?

2016. okt. 3. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gondolom, neked mindhárom csaj ugyanolyan menő, mivel egyforma ruhában vannak.

2016. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj vátoztatni magadon,légy önmagad majd jön egy olyan nő,aki elfogad amilyen vagy.
2016. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se akarj olyan lenni mint, amilyen nem vagy és ami nem is állna jól neked. Aranyos és mosolygós vagy legyél ilyen a lányokkal is és csak add önmagad.
2016. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne változtass magadon neked nem illenne a páwa stílus. Szerintem helyes vagy a képen szerintem csak nem megfelelő lányokkal próbálkoztál eddig
2016. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
TUTI, hogy nem az öltözködésed miatt utasítanak vissza, hacsak nem ez a nagypapi rendszergazda stílus. Ha meg az, akkor sem páwa cuccokat kellene felvenned... max. ne azoknál a plázacicuska csajoknál próbálkozz, akiknek nyilván ez jön be. Normális, értelmes, igényes NŐ hány a páwa stílustól, pluszban a testes testalkathoz baromi undorítóan áll... ezt úgy mondom, hogy én a magam részéről a testes férfiakat preferálom, vőlegényem is az. De ahhoz nem veszünk fel nagyon feszülős farmert, főleg nem CICAGATYÁT... jézus. Vizuális környezetszennyezés a javából.
2016. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azért nem lenne jó, mert te belül nem cicafiú vagy, és ezt az ellentétet észreveszik rajtad!


Úgy kell megváltoznod - vonzóbbá válnod a másik nem számára - hogy továbbra is önmagadat adod, mind öltözködésben, mind beszédben, mind hangszínben, nonverbális kommunikációban, stb... Ezt úgy, hogy a partnereidet megajándékozod azokkal a társas szükségletekkel, amikre ők vágynak, első benyomásra picit alárendeled a kapcsolatot annak, hogy ők vonzónak találjanak, de soha sem ugrasz ki magadból, és kezdesz szerepet játszani!


Önbizalom a lényeg, magadból szerezd! Onnan már menni fog az öltözködés, stílus, fogyás, kommunikáció, stb..

2016. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:D rosszul hallottad. Így kép alapján szerintem meg annyira nem vagy bajban, jó én férfi vagyok, lehet nők mást mondanak, de barátságos fejed van ami sokat számít szerintem ismerkedésnél.


Még mindig sok nő bukik a szőrös pasikra. Most itt konkrétan arcra gondolok :) de azért ne kezd el a tested többi részét sem gyantázni.


Kicsit próbáld ki a rövidebb hajat, esetleg minimális zselé (mondom minimális :) )


Fogyj le pár kilót, sportolj, étkezz egészségesen. És okafogyottá válik a kérdésed. Csak akaraterő kérdése!

2016. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 Az eddigi nok jo 90% a azt mondta az a baj velem,hogy kover vagyok,nem vagyok sem izmos sem szalkas sem ugy nagydarab hogy mellette izmos lennek, a maradek meg azt mondta,hogy az a baj,hogy nem szeretem a black meatal,es dark ambient zeneket ezert nem kellek nekik! :(
2016. okt. 3. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csajok utasítanak el? Fiatal pic*sák, vagy idősebbek? Egyébként mindig azzal jönnek, hogy "egy normális csajt nem a külső érdekli elsősorban" aztán valahogy mindig azt nézik elsőnek.

Szerintem mivel nem vagy se vézna, se kamasz, már nem lenne jó ötlet a páva, cicanacis öltözet.

Próbáld meg érettebb nőknél, ha nem náluk próbálkozol.

2016. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!