Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyen egy 30-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy 30-as évei elején járó, , fiatalember", hogy ne kapjon agyvérzést, mivel mindenki 40-nek nézi, és a huszonéves nők 95%-a is magázza?

Figyelt kérdés
Törődjön bele, hogy ,,vénember" lett (nagyon erőteljes arcvonások, mint az apjáé voltak, ill. mély barázdák, -hiába a sok sport és alkohol-dohányzásmentesség), vagy vergődjön, erősködjön, hogy ő igenis fiatal? Nem akar még ,,nyugdíjas életszínvonalat folytatni, élni akar, ismerkedni, szórakozni (nem egyéjszakásra gondoltam). Tegezést a kollégákon kívül hát, nem is emlékszem mikor kaptam. Bár lehet úgy kellene felfogni, hogy ez jó, mert felnéznek rám, tisztelnek. De nem tudom így értékelni mindezt. Mondjuk ha körülnézek a 30-35 közötti ismerősökön, vagy utcán, akkor 10 ből 7 inkább 40 hez közelebb áll külsőre. Nem tudom mi ennek az oka(tiszt a kivételnek). Ellenben a 30 as nők nagy része, 25 körülinek tűnik, fiatalosak. Ők később ,,vénülnek"? Nem tudom mit csináljak másként? Vegyek méregdrága kozmetikumokat (nu skin ageloc szérum, ami tényleg tud fiatalítani havi 60 rongyért), öltözzek huszonévesként, marassam le savval az arcom savval? Elkeseredés megvan, ami sosem jó. Hol lehet ismerkedni elfogadó nőkkel? Társkereső kizárva, kétszer voltam, talán ha 1-2 levelet kaptam. Mondom, minden más rendben van. Különélés, autó, rendes munka, nem vagyok unalmas sem. Csak hát ,,öregnek" néznek.
2016. ápr. 26. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vannak akik direkt az öregekre buknak. :D Célozd meg azt a csoportot esetleg.

Az öltözködésre odafigyelnék nagyon a helyedben, hogy legalább az utaljon a valós korodra. Nem kell 18 évesnek öltözni, de ne is 40-nek.

Hajviselet is fontos lehet, már ha még van hajad. Ez ugye nem derült ki a leírásból.

2016. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van szerencsére, nem vagyok még kopasz.
2016. ápr. 26. 18:49
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Én a másik feléről szívok. Engem fiatalabbnak néznek mindig és ezért naívabbnak is. Ma már szerencsére nem fordul elő, de harmincas éveim elején még elő-előfordult, hogy elkérték alkohol vásárlásakor a személyimet. Sőt! 29 évesen a postás nem akarta odaadni anyám nyugdíját, mert "nem adhatja oda gyerekeknek, abból mindig probléma van." Már legalább kinézek 22-24-nek 34 éves létemre. A korban hozzám illő pasik nem vesznek komolyan, a hozzám képest fiatalabbak pedig fel akarnak folyton szedni. Ahhoz meg már idősebb vagyok.... Megőrjít, szóval ismerem az érzést! Jó tippet nem tudok sajna. Szakállad van? Mert az öregít nagyon.
2016. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Engem múltkor 20 évesnek néztek, aztán vagyok 28. Igazából itt valóban az öltözködés és a kisugárzás számít. Ha te belül úgy érzed magad, mint egy 40 éves, akkor annak is fogsz tűnni.


Szedd össze magad és öltözködj fiatalosabban.

2016. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy senki sem törődik azzal, hogy mennyire fiatalos belül, vagy hogyan öltözködik, ha a fejes idősebb emberre hajaz. Mintha ezen nem látnának túl. Fura világban élünk. Lehetnének vakok az emberek, már elnézést.
2016. ápr. 26. 18:58
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs szakállam. Más tipp?
2016. ápr. 26. 19:00
 7/22 anonim ***** válasza:

Valahogy vicceld el a magázást,ha szimpatikus a másik fél.

Gondolj bele azok a férfiak mit éreznek,akiktől elkérem a személyit,mert nem néztem őket 18 évesnek,közben meg idősebbek,mint én.(26 vagyok) :D

Még mindig jobb pár évvel idősebbnek tűnni,mint a fordítottja.

2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg úgy kellene felfognom, ahogy írtam. Hogy tisztelnek, felnéznek rám, és ezzel visszaélni valamennyire. Persze pozitív értelemben.
2016. ápr. 26. 19:37
 9/22 A kérdező kommentje:
Vagy még egy kis izmot felszed az ember, hogy még félelmetesebb legyen...
2016. ápr. 26. 19:42
 10/22 anonim ***** válasza:

Persze,akkor nem csak magázni nem fognak,hanem hozzád szólni se mernek majd :)

Általában milyen stílusú ruhákat szoktál hordani?

2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!