Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arab férfi és én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi és én?

Figyelt kérdés
Bejelölt pár hete, váltottunk pár szót,de őszintén megmondom azzal indított,Randizunk? Nemet mondtam neki. Második alkalommal kíváncsiskodik,kivel lakok. Nm válaszoltam neki.Ma ír,nálam szokás ,hogy nem válaszolok? Mos mit csináljak vele? én 24 ő kb 27-28
2016. okt. 6. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, észlényke.
2016. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés? :D akarsz vele randizni vagy sem? Ha akarsz, válaszolsz és elmész vele randizni, ha nem, akkor figyelmen kívül hagyod, vagy letiltod. De látom nagy a dilemma, ha két kérdést is gyorsan kiírtál egymás után...
2016. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Arab

2. Olvasgattam róluk és megilyedtem

:)

2016. okt. 6. 22:53
 4/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy ne haragudj, de nem szeretnék veled randizni.
2016. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én a "helyes"írásodtól ijedtem meg, de nagyon!

2016. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tiltsd le..
2016. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudtok mondani nekem konkrét ILYESZTŐ dolgot róluk?

Aki rám írt ő politika történelmen végez

2016. okt. 6. 23:47
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Pl robbantanak.
2016. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Kérdezd meg tőle, hogy nála miért szokás tolakodni, ha egyszer nemet mondtak neki.

Amúgy én nem válaszolnék, hanem simán letiltanám.

2016. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Neked mi számít ijesztőnek?

1: Ha azt mondja 28, akkor inkább 35. Rendszeresen sokkal fiatalabbnak mondják magukat, a papírjaik nincsenek meg (vagy hamisak).

2: Rettentően szeretnének randizni. Két okból, és nincs átfedés. Vagy azért, mert az a szent meggyőződésük, hogy minden európai nő ku.rva, és könnyű megba.szni. Vagy azért, mert szent meggyőződése, hogy meg vagy halva az arab kukiért, pikpakk bebolondít, és elvesz feleségül. Aztán a kezében a vízummal lelécel Nyugatra, te meg bottal ütheted a nyomát. Ja, és válni sem lesz egyszerű!


Ezen kívül nincs velük az ég világon semmi baj, pont olyan emberek, mint bárki más.

Kivéve, hogy a nőt nem tartják embernek. Sajnos a környéken elég sok ilyen rohangál, de már kezdem megszokni, hogy ha fel akarok szállni a buszra, akkor előreengedem a fiatal, életerős férfiakat. Őket ugyanis nem akadályozza meg a nagy terhespocak, hogy szó szerint lelökjenek a buszról, amiért nem engedem előre.


Szóval nagyjából erre készülj.


Ha nem akarod magad sokáig kéretni, akkor csak írd meg neki, hogy hívő keresztény vagy, csak esküvő után van szex. Egyből lelépnek.

2016. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!