Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire randiznátok egy jól nevelt sráccal?

Figyelt kérdés
Nyilván rá fogjátok vágni, hogy hát az alap, de úgy értem túl jól nevelt, túl jó fiú, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki, hogy világos legyen. Akiből talán nem néznétek ki, hogy rosszra gondolna (itt a rossz jót jelent a ti szemszögetekből). Pedig ott van benne is a vágy, csak kicsit kimértebb, visszafogottabb e téren és nagyon kedves.
2016. okt. 8. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen az, hogy valaki visszafogott és kimértnek tűnik nem jelent semmit.
2016. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "nem néznétek ki, hogy rosszra gondolna" ?

Úgy érted szexre, vagy valami beteg perverz dologra?

2016. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2


Szexre értem. Nem fejezi ki jól a szexualitását.

2016. okt. 8. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóban nem fejezi ki a szexualitást attól meg lehet valaki jó a szexben.

Csak nem beszelni szeret róla mivel azt csinálni kell leginkább.

2016. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De cukifalat lehet :)
2016. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezért most le fognak pontozni, de a nők a kedves fiúkat rendszerint alapból elzavarják a pichába. Még ha el is mennek randira a csajok, 99%-ban jönnek a "sajnos nem érzek irántad semmit, de nincs veled semmi baj, legyünk barátok" kezdetű szöveggel. Bár előadják, hogy ők nem olyanok, meg nekik nem a nyomulós pasi kell, mégis rengeteg esetben a "rendes fiúk" szívják meg. Én se vittem semmire azzal, hogy nem nyomultam, és több olyan lány ismerősömmel beszéltem, akiknek a környezetében sok egyedülálló "rendes fiú" van, mert semmi nem jön össze nekik. A nők is csak ösztönlények, hazudozhatnak bármit, hogy ők nem olyanok, akkor is a nyomulós pasikat részesítik előnyben. Úgyhogy ha elmész randizni, akkor nyomulj ezerrel, ne azért rúgjanak ki, mert nyámnyila voltál.
2016. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

felejtsd el! a jónevelt jófiú csak akkor kell a nőknek, ha már van egy porontyuk a vadbaromtól aki elhagyta őket és kell egy pótapuka aki eltartja őket.


kapsz egy kis szánalomszexet évente 1x azt érd be annyival

2016. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előzőknek szól:


Én meg a végletekben gondolkodó embereket nem bírom, csak szűzfiú hozzáállás vagy a rámenős atomkan, aki egyből ágyba akar cibálni. Szóval szerintetek csak és kizárólag ezek az alternatívák léteznek. Hejj...

Megint témánál vagyunk. És tudjátok mit? Eszem ágában sincs megcáfolni, felőlem teperjétek le a nőt bátran, nem engem fognak elküldeni a sunyiba... :D

2016. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már minden kérdésből ilyen kis "harcok" alakulnak ki?

Én is válaszoltam a kérdésre és eleg szomorú, hogy mindenhol az jön ki, hogy az emberek akar férfi akar nő a régi sérelmek vagy negatív tapasztalatok miatt esélyt sem adnak egy normális nőnek vagy férfinak ha szép a nő az gyanús, ha sármos a férfi "tuti megcsal". Így senki ne is akarjon ismerkedni, de főleg ne panaszkodjon arra, hogy nincs senkije.

Oda kell figyelni a másikra ennyi egy kapcsolat titka.

2016. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általában amit a lányok gondolnak hogy "jól nevelt/rendes legyen" az értelemszerűen náluk mást jelent, mint nekünk férfiaknak.

Ha meg nem mutatja ki semennyire hogy szexuális lény, csak finomkodik, akkor azon nyomban bekerül a barátzónába. Meg összességében a jófiús viselkedéssel nem lehet a nőknél semmit elérni.

Maximum már csak akkor, amikor a nők biológiai órája ketyeg, és balekot kell fogni, de ugye ilyenkor teljesen más szempont szerint választanak már.

2016. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!