Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire randiznátok egy jól nevelt sráccal?

Figyelt kérdés
Nyilván rá fogjátok vágni, hogy hát az alap, de úgy értem túl jól nevelt, túl jó fiú, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki, hogy világos legyen. Akiből talán nem néznétek ki, hogy rosszra gondolna (itt a rossz jót jelent a ti szemszögetekből). Pedig ott van benne is a vágy, csak kicsit kimértebb, visszafogottabb e téren és nagyon kedves.
2016. okt. 8. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
csak ha tényleg jól nevelt és szobatiszta
2016. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, akkor elmesélem, hogy nálam már több ízben az keltette fel a figyelmemet egy férfiben, hogy egy kicsit visszafogott volt ilyen téren, baromira izgatta a fantáziámat.

Azért azzal gondolom mindenki tisztában van, hogy egy férfi és nő esetében többnyire nem a verbális beszéd ami meghatározó. Mindenki képzeljen el egy váróban, ül egy csinos nő, és megjelenik egy jóképű ürge helyet foglal vele szemben. Beindul valami közöttük. A nő felhúzza a lábát próbál úgy ülni, hogy a legtetszetősebb legyen, a férfi keresi a tekintetét, talán egy huncut mosoly is átsuhan a száján, így játszadoznak tovább. Bejön ekkor egy kövér nő, erre mindketten kajánul összenéznek és mosolyognak.


Vagy másik: mielőtt az első csók elcsattan senki sem szokta bejelenteni, hogy "Én most megcsókollak Mucus - remélem nem bánod?" :)


Szóval csak annyi, hogy szerintem többféle mód is létezik az önkifejezésünkre,sok minden ránk van erőltetve egyébként is. Már itt az aktuális trendet és kondicionáltságot értem ez alatt, ha ma már valaki lassabb tempóban halad az udvarlásnál és nem ágyra játszik, akkor már megvádolják, hogy biztos impotens, ha nő és ugyanez a helyzet akkor tutira aszexuális, frigid stb.


Emlékszem egy srác volt akivel végül nem kezdtem nyitni felé, nagyon helyes volt amúgy és sokat beszélgettünk. Ő pl. se szóban, sem a testbeszédében semmilyen férfias jelleget nem mutatott. Nem irányult felém semmi, csak őszinte tiszta érdeklődés. Kb. mintha egy barátnőmmel beszélgetnék teljesen ugyanolyan volt.

2016. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!