Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek? Nem voltam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Nem voltam még ilyen helyzetben.

Figyelt kérdés
Két fiúról lenne szó. Az egyikkel vonzódunk egymáshoz, de távolság miatt nem alakult ki semmi, viszont sokat beszélgetünk. Közben nem zárkóztam el az ismerkedéstől, és neten elkezdtünk beszélgetni egy szimpatikus fiúval, elhívott randizni is. Viszont kiderült, hogy a másik fiú abba a városba költözik, ahol lakom. Nem tudom mit csináljak, lehet hülyeség, de nem engedi a lelkiismeretem, hogy a második fiúval találkozzak, hiszen az a fiú jár az eszemben, akivel a távolság most már nem akadály, és már várom a vele való találkozást (feltéve ha akar találkozni velem, elég félénk).
2016. okt. 19. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne már. Találkozni, ismerkedni, beszélgetni lehet egyszerre több fiúval is. Hogy a csudában ismernéd meg, ha nem szóltok egymáshoz? Járni, csókolózni, lefeküdni, együtt élni, házasodni egy férfival illik. Hogy kivel hányadán állsz azt viszont közölni illik a másikkal. Ha az egyik mellett döntesz és már nem csak ismerkedtek, de jártok is a másikat már ne álltasd.

Mégis kéne az a randi kurzus az iskolákba, meg a családi életre nevelés. Én ezeket megtanítom a gyerekeimnek, de úgy látom, hogy sokaknál kimarad.

2016. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a gyerekeidnek megtanítod ezeket a dolgokat, szerintem is nagyon fontos. De mielőtt dobálóznál a szavakkal, képzeld nekem nem tanították meg a szüleim a randizás "szabályait" ugyanis nincsenek/elhagytak, ahogy neked jobban tetszik. De nem ez a lényeg most.
2016. okt. 19. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Találkozz és ismerkedj mindkettővel.


Aztán gyere össze azzal, amelyik személyesen is jobban bejön.


23/L

2016. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól még hogy a másik fiú odaköltözik a városodba még nem jelenti azt hogy a másiknál jobb választás lenne. Meg kell ismerni mindkettőt. Randizz még egyszer a sráccal aki elhívott előtte is, attól hogy messzebb lakik lehet hogy jobb. De lehet hogy nem, el kell dönteni, viszont ahogy írták fentebb, ne áltasd egyiket sem. Ha eljön az ideje közöld velük a döntésed.


Hány évesek vagytok?

2016. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!