Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány neten nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány neten nem igazán reagál/kérdez, akkor is van értelme elhívni randizni?

Figyelt kérdés

Személyesen megismerkedtem egy lánnyal. Igaz, nem sokat beszéltünk (pár perc), de szerintem levette, hogy tetszik nekem.


Neten próbáltam nála beszélgetést kezdeményezni, de elképesztően passzív. Órák amíg visszaír, ha visszaír. Csak néha kérdez. Ha én kérdezem, akkor sem nagyon bőbeszédű.


Ennek fényében érdemes elhívni randira? Hát ha ott jobban tudnánk beszélgetni.


Vagy így akar jelezni, hogy húzzak a francba? :)


2016. okt. 24. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

őszintén, aki lesz..rja ennyire a fejedet, azzal miért akarsz még személyesen talizni?


attól, hogy neked ő tetszik, attól te még nem fogsz neki tetszeni!

2016. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nincs, hagyni kell a fenébe
2016. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy ez benne van.

Csak vannak olyan barátaim, akikkel képtelenség neten beszélgetni, élőben pedig órákat beszélgetünk. Ebből gondoltam.

2016. okt. 24. 19:13
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor ha úgy gondolod, akkor hívd el, legfeljebb visszautasít és akkor esel pofára, ha ebből nem volt elég világos számodra, hogy ő nem akar tőled semmit
2016. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem pofára semmikép sem szeretnék esni. Csak nem nagyon lehet kiigazodni a nőkön. Aztán nem tudom eldönteni, hogy mi ez most. Persze nekem is feltűnt, nem vagyok hülye, hogy alig ír és az nem jó.


Hagyom akkor. Ő nem engem keres.

2016. okt. 24. 19:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelme van, csak nem abból a szempontból, amire te gondolsz... röviden, tömören: ha én ilyen passzív vagyok, az azért van, mert tudom, hogy bejövök a pasinak, ő viszont nem jön be nekem. Ugyanakkor amíg nem játszik nyílt lapokkal, addig nem mondhatom meg neki, hogy "ne haragudj, nem jössz be", hiszen akkor én leszek a hülye, mit gondoltam, dehogyis, nem akart ő tőlem soha semmit, nem kell mindent félreérteni... szóval a lényeg, hogy amíg nem hívod el randira, addig nem teremted meg a lehetőséget a helyzet tisztázására, és csak felesegesen húzzátok egymás idejét.
2016. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Így már női szemmel is látom. Hát azért azt nem adom meg neki, hogy elküldjön. Inkább szépen felszívódom.
2016. okt. 24. 19:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát - sajnos - azt kell mondjam, jól teszed... :( még mindig jobban fogtad a dolgot, mint a pasik nagy része! (A magasabb eq pedig mindig előny!) Szóval fel a fejjel, "lesz ez még így se"! ;)
2016. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy kvára bejöttek pasik, mégse írtam vissza sokáig, ők meg rögtön...

nem kell tudnia, hogy mindig készen állok válaszolni neki.


De most meg konkrétan nem is tudok, akármennyire tetszik..sokszor azts e tudom, hol a telefonom, nem hiszem, hogy azért leszoknék erről, mert bejön...hívjon fel vagy talizzon velem.

2016. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az érdektelenség sokat mondó. Így jártam :)


Utolsó: Azért ne taktikázzunk, játszmázzunk már ennyit. Nekem is könnyebb lenne, ha tudnám, hogy hányadán állunk.

2016. okt. 24. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!