Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire intő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire intő jel, ha a nő az első randin kijelenti, hogy ő minél hamarabb gyereket akar szülni mert ketyeg a biológiai órája?

Figyelt kérdés
28 éves a nő, én 27 vagyok. Én is szeretnék 3-4 év múlva családot, de előtte szeretném megtalálni a hozzá való lányt. Picit viszont meglepődtem a randialany kijelentésén, picit rossz érzés fogott el, mintha ő családot szeretne minden áron, az eszköz hozzá meg teljesen mindegy. Vagy csak én reagálom túl?

2016. okt. 24. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
részemről nem lenne 2. randi az is biztos! Talál elég hülyét aki felcsinálja.
2016. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

túlreagálod, mert pasi vagy.

Nem azt mondta ő sem, hogy veled akar...csak most úgy érzi, megkomolyodott, esetleg családban lett gyerek másnál, és most úgy érzi, elkésett...csak mesél az érzéseiről kis bénán.

de az is lehet persze, hogy dilis, és ellopja a magvaidat, hogy legyen gyereke...

2016. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nálam elso randin fel se jonne a gyerek téma, nem hogy most és azonnal :D fura....
2016. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
intő jel,csak gyereket akar te meg utána le vagy sz..va,nekem ilyen nő nem kéne.
2016. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Ő nem egy barátot/élettársat/férjet keres, hanem csak egy apajelöltet, aki majd évekig fizetni fogja a busás tartásdíjat. Első randi után mehet a levesbe.
2016. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Anyaként mondom, hogy utálom az ilyet! Sok régi barátnőm ment úgy férjhez, hogy terhességi tesztet nyomkodott a pasia orra alá.... ez olyan gusztustalan.

Házasság után is évekig szedtem a tablettát, hogy jól összecsiszolódjunk... Randin ilyet nem vágunk a máyuk orra alá! -"Akar! "

2016. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán ebből a kijelentésből mi nem tudjuk látatlanban eldönteni. Lehet tényleg csak a gyerek számít neki, semmi más, de lehet csak előre letisztázta mik a tervei, és ő is ugyanúgy a megfelelő, normális társat keresi hozzá. Na meg vajon nála mit jelent a minél hamarabb?..
2016. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#másik
2016. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyentől menekülni kell. Ha kell, kihalássza a kukából az óvszert és gyertyaállásban tolja egy napig hogy a magod termékeny talajt érjem.
2016. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mi is az ismerkedésünk első szakaszában (első pár komolyabb találkozó alkalmával) megbeszéltük hogy ő záros határidőn belül gyereket akar majd mert bár pasi de ő is öregszik és nem akar kerekesszékben menni a gyerek diplomaosztójára. Én ezt elfogadtam legalább már az elején tisztáztuk kinek mik a tervei. Ettől függetlenül szépen kijárom az egyetemet munkát keresek majd összeköltözünk összeházasodunk stb. Attól hogy valaki az elején jelzi hogy nem akar beleőszülni mire gyereke lesz még nem jelenti azt hogy most és azonnal mindenféle terv vagy érzelem nélkül. Ahogy írták is erre találna alkalmas jelöltet bármelyik kocsmában.

Ettől még valóban lehet elmebeteg csupán nem kell egyből elkönyvelni.

2016. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!