Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én veszem észre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre ezt a mai fiatal lányokon, nőkön?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom, hogy az átlagosnál egy picit is jobban kinéző 18-25 közötti lányok többsége felvette ezt a flegma, kivagyokmivagyok stílust, képtelenek tenni egy kapcsolatért. Mindent a pasitól várnak el,szó sincs már arról, hogy együttesen, fele-fele arányban tegyenek egy kapcsolat kialakításáért. Őszintén szólva egyre inkább kezd kiábrándítani ez a p*csás, kiskirálynős hozzáállás a csajok részéről a saját korosztályomból. Tisztelet a kivételnek, mert tisztában vagyok vele, hogy vannak. Szóval... én tapasztalom ezt csak?!

2016. okt. 26. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
én is ezt tapasztalom
2016. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Sokan ilyenek sajnos. Bár ez annyira nem új dolog, már a 80-as években volt egy ilyen réteg. Mára lehet csak többen vannak, vagy olyan helyen élsz, ahol sok az ilyen csaj: Budapest, Érd, Lakitelek, Felcsútdoboz, Herceghalom, Klotildliget, Pilis-el kezdődő városok, Győr, Sopron, Szombathely.
2016. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, miért kell oda a "mai" jelző? Ha egyidős vagy velük, nem tudod, régen milyenek voltak.
2016. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
3-as, pontosan ezért :) A kérdezőnek csak a mai 18-25-ös korosztályról van véleménye, tapasztalata, mivel a 100 évvel ezelőtti, ebben a korosztályban lévő nőket nem ismerte, se a 100 évvel későbbieket nem fogja.
2016. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Biztos rossz körökben ismerkedsz. Arról, hogy te béna vagy, nem mi nők tehetünk..
2016. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Vannak ilyenek igen, messziről el kell ezeket kerülni. Illetve ha érzed, hogy ilyen irányba megy a kapcsolat, ki kell belőle lépni az első néhány hónap elteltével.


De az ilyen emberekhez az is hozzátartozik, hogy neki mindig kedvébe kell járj, de hogy ő járjon a kedvedbe... Menj el vele színházba, nézd meg a hülye sorozatát vele. De ha te kérsz annyit, hogy nézze meg veled a kedvenc horrorfilmedet, vagy a Star Wars, akkor de hát én azt nem szereteeeeem nem akarok ilyet nézniiii. Én se kényszerítelek olyanra amit te nem szeretnél. Ahha akkor azért néztem meg veled a színházba az xy darabot...

Hát akkor miért jöttél nem kötelező, de amúgy ha nem mész sírás van



Egyébként hál isten a mostani barátnőm kis tündérke! Nincs ilyen problémánk, de vannak ilyen esetek bőven:)

2016. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyilván. De ha leírja, hogy miért ilyenek a fiatal lányok, akkor mindenki a mostaniakra fog gondolni. Nem a 10, 20, 100 évvel ezelőttiekre. Azzal, hogy odaírja, hogy mai, olyan, mintha tudná, hogy máskor milyenek voltak.
2016. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem is akartam korabbi idok azonos korosztalyaihoz hasonlitani senkit, maximum 10 evre visszamenoleg tudnek velemenyt formalni, csak a tendencia ami szembetuno...
2016. okt. 26. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 14:03

Olyan nem létezik, hogy Felcsútdoboz. :) Felcsút van, meg Alcsútdoboz.

A Pilisakármi nevű helyekkel meg nem tudom mi bajod, a párom családja Jászfalun lakik, de van több ismerőöm is Csabán meg Cséven, mind tök normális, pont, hogy nem ilyen pitsák.

Vagy csak random soroltál településeket? :D


Egyébként sok lány azért flegma, mert ezzel leplezi az önbizalomhiányát. ;)

2016. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden korban voltak és lesznek ilyenek. :-)
2016. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!