Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én veszem észre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre ezt a mai fiatal lányokon, nőkön?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom, hogy az átlagosnál egy picit is jobban kinéző 18-25 közötti lányok többsége felvette ezt a flegma, kivagyokmivagyok stílust, képtelenek tenni egy kapcsolatért. Mindent a pasitól várnak el,szó sincs már arról, hogy együttesen, fele-fele arányban tegyenek egy kapcsolat kialakításáért. Őszintén szólva egyre inkább kezd kiábrándítani ez a p*csás, kiskirálynős hozzáállás a csajok részéről a saját korosztályomból. Tisztelet a kivételnek, mert tisztában vagyok vele, hogy vannak. Szóval... én tapasztalom ezt csak?!

2016. okt. 26. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Hülyén hangzik ez így, de mások szerint jól nézek ki, szerintem átlagosan. Igazából soha nem utasított vissza még egy srác sem, sőt, azt lehetne inkább mondani, hogy akikre én csak barátként néztem, még ők is bepróbálkoztak. Azt hiszem akkor a példa kedvéért kijelenthetjük, hogy rendben van a külsőm. Viszont, én sosem gondoltam úgy, hogy ennyi elég, és semmi teendőm nincsen. A testemen is dolgozom, és a tetteimet is próbálom úgy alakítani, hogy azzal örömet szerezhessek másnak. Nem várom el, hogy a srác fizessen, se azt, hogy mindig kedveskedjen. Egyedül annyit, hogy ő legyen a kezdeményező fél. Ha ő igazi férfi, akkor én is lehetek mellette bátran igazi nő, vagyis lány, inkább :D
2016. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a megoldás egyszerűen levezethető: átlagos < - flegma... stb pitsa, akkor


átlagos =/> - ilyet kell választanod :)


Ezért tanítanak matekot életed során végig szinte, ezért kell az érettségi is belőle, de ha elrontottam az egyenletet, akkor mentségemre szóljon, h kegyelem kettessel mentem át :D

2016. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és szépnek, csinosnak szoktak tartani az emberek. Nem vagyok flegma sem, és a "kivagyokmivagyok stílus"-tól a legmesszebb állok. Viszont ha mondjuk az utcán látnak az emberek, hihetik azt bizonyos alkalmakkor, hogy egy flegma pitsa vagyok én is, mert miután 2-3 primitív és bunkó "férfi"/srác beszólt valami "gyönyörűséget", nincs igazán kedvem ahhoz, hogy ne kicsit flegmábban és idegesen menjek tovább az utamra. És szerintem sokan vannak még így rajtam kívül.

Ha viszont kapcsolatról van szó, szerintem teljesen magától értetődő, hogy mindkét félnek tennie kell azért, hogy kialakuljon, aztán jól is működjön az a kapcsolat. Egyedül akkor nem vagyok hajlandó tenni a kapcsolat kialakusának ügyében, ha valaki ledegradáló módon próbál "ismerkedni" és közeledni, mert olyantól nyilván nem szeretnék inkább semmit sem. De én is látom persze, hogy sajnos tényleg elég gyakori az az eset, amikor a csajnak eszméletlen nagy elvárásai vannak, és a kisujját se próbálná megmozdítani, csak és kizárólag a pasira akarja hagyni az egész "melót".

2016. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tekintve, hoyg minden 4. kérdés ilyen jellegű itt, kétlem, hogy egyedül lennél. -.-
2016. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Elhiszem, hogy mellbe ver, hogy egy nő tisztában van a saját értékeivel, és elvárja a megfelelő hozzáállást a partnertől, és nem sz-rakodik idiótákkal, ahelyett, hogy agyatlan pincsiként körbeugrálni az első pasit aki hajlandó ránézni, de azért egyél erős.
2016. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!