Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy csináljam, hogy ne kapjak szívinfarktust?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot neten. Sokat beszélgettünk, kiderült, h rendkívül egy hullámhosszon vagyunk. Szeretjük egymárt, bevallottuk egymásnak, és magunknak is. Nemsokára találkozunk, és félek, hogy jajj mi lesz... Mi van, ha túl ideges leszek? Mi van, ha nem találunk közös témát? Mi van, ha egyáltalán fel se ismer??? Képet láttunk már egymásról, de hát kitudja, biztos más vkit képen látni, mint találkozni vele. :S

Mi van, hogyha megismer, és rájön, hogy nem is kellek neki? Én nem akartam belezúgni, mielőtt találkozunk, pont ezért, de nem jött össze, mert annyira kedves -legalábbis velem XD-! :$

Mit tegyek, hogy nyugodtabb legyek?


2010. ápr. 26. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg elötte egy nyugtató teát :) Amugymeg nem para, ha képet tetszettél itt is tetszeni fogsz :) tapasztalatbl mondom :) Sok siket! 17/F
2010. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tótevics voltam
2010. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljak, hogy ne kapjak infarktust? Most saccperkb 5 perce mondtam emg A valakinek hogy tetszik stb, és most 3 perce koptatott le..
2010. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
tépjél be
2010. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szívj egy piros goldengatet elötte.
2010. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De elösször is reagálj a válaszokra


17/F Tótevics

2010. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
a francba most szétkentem a falon egy bogarat
2010. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
pedig most volt festve nyáron
2010. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
mit lehetne tenni?
2010. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

kend szét annyira hogy ugy nézzen ki mintha direkt disznek lenne. Aztán vegyl sok bogarat, és tömd a hullájukkal tele a falat. Tök jó Desing.


17/F Tótevics

2010. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!