Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy csináljam, hogy ne kapjak szívinfarktust?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot neten. Sokat beszélgettünk, kiderült, h rendkívül egy hullámhosszon vagyunk. Szeretjük egymárt, bevallottuk egymásnak, és magunknak is. Nemsokára találkozunk, és félek, hogy jajj mi lesz... Mi van, ha túl ideges leszek? Mi van, ha nem találunk közös témát? Mi van, ha egyáltalán fel se ismer??? Képet láttunk már egymásról, de hát kitudja, biztos más vkit képen látni, mint találkozni vele. :S

Mi van, hogyha megismer, és rájön, hogy nem is kellek neki? Én nem akartam belezúgni, mielőtt találkozunk, pont ezért, de nem jött össze, mert annyira kedves -legalábbis velem XD-! :$

Mit tegyek, hogy nyugodtabb legyek?


2010. ápr. 26. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

A kép alapján elvileg fel fogjátok egymást ismerni, ami elősegíthető, ha egyértelmű, nem tömegnyomoros helyen találkoztok (azaz pl nem egy Plazaban, hanem egy park x padjánál vagy egy y kávézó előtt vagy hasonlóan konkrét)

Ha interneten jól tudtok beszélgetni, sok a közös téma, személyesen sem szabad gondnak lennie - BÁR az első talin lehet kicsit izgultok, ilyenkor lányként azzal segíthetsz ha sokat mosolyogsz - ezzel sugallod, hogy szívesen vagy vele, jól érzed magad, csak épp most kicsit izgultok, és csend van + oldja a srác feszültségét is.

És attól sem kell tartanod, hogy nem jössz be, hiszen már egy csomót beszélgettetek és képet látott rólad, és egész szoros kapcsolat alakult ki köztetek, úgyhogy ne aggódj, minden oké :)

2010. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ez felettébb mulatságos volt kedves kérdező! XDXD


"szeretjük egymást" - úgy,hogy még nem is találkoztatok?


asszem itt az újabb példa, hogy milyen tévhitbe élnek a mai tizenévesek! számodra ez szerelem? szeretet? mit szeretsz benne? a mondatszerkesztését? gyöngybetűit?


kérdésre: lepd meg, kezdj egy csókkal!!!

2010. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Már miért ne lehetne szerelmes? A szerelem önhipnózis, te csinálod saját magadnak. Ezért lehetsz szerelmes akár egy poszterbe is. (Persze szerintem is vicces kijelenteni úgy, hogy nem is találkoztak, de elméleti/gyakorlati síkon lehetséges)
2010. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
itt előző. a válasz lemaradt...tépjél be!
2010. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hehe..Nekem is volt egy ilyen talim 16 évesen..aztán szájrapuszilni akartam a fiút és elfordította az arcát:D majd pár óra múlva végre megcsókolt...de amúgy dobott meg minden:D volt már nagyobb csalódásom is!
2010. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne félj!:) Tapasztalatból mondom... -> izgulni fogsz nagyon de majd ha találkoztok tök jó lesz és nem lesz ezzel baj...ha msnen jól megértitek egymást és nincs a beszélgetésetekben 5 perc szünet mert nem tudtok témát írni akkor ezzel nem lesz baj.ha mégse lenne téma megkérdezed hogy utazott,hogy van,hogy aludt stb...és hát gáz lenne ha nem ismernétek meg egymást de ha láttátok egymást képen ami mondjuk nem 5 évvel ezelőtt ezzel se lesz gond esetleg webcamozatok az mégis csak "élőkép" és ha találkoztok és nem jössz be neki lehet pont neked nem fog bejönni...és szerintem ő is ugyan úgy "fél" mint te ... és izgul mint te:)velem és a barátommal is ez volt de már 5 hónapja együtt vagyunk!Sok sikert a kapcsolatotokhoz!:)
2010. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok egy lánnyal. Neten ismertem meg. Mostanában nagyon hiányzik, pár napja már nem beszéltünk, sokat gondolok rá. Mi is randizunk nem sokára, remélem jól fog sikerülni.


Egyébként sok sikert :) hány éves vagy ?

2010. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!