Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet magam túltenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet magam túltenni egy sikertelen randin?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel nagyon jól éreztem magam, neten is mindennap dumáltunk, elhívtam randira ( sikerült ahogy sikerült ), de ott nem, utólag később kiderült, hogy nem lesz folytatás. Nagyon bejött nekem tényleg, külsőre-mint belsőre, ilyennel eddig nem találkoztam.


Rosszul esik, hogy nem jövök be neki, meg hát alapból a sikertelen randi, hogy most se sikerült és nincs barátnőm. De ennél a lánynál szomorúbb, hogy én tényleg nagyon kedveltem őt, csak hát nem kölcsönös, és tényleg ilyen személyiséggel ritkán találkozom, de tényleg, el is hivtam őt.


Őszinte leszek, rosszul vagyok, hogy nem én, hanem majd másnak fog bejönni, és valószínű vele meg kell szakítanom a kapcsolatot, mert innentől nincs értelme vele beszélni.


Hogyan tegyem túl magam rajta és az újabb sikertelen randiból, hogy nem jön össze? :(



2016. okt. 28. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy őt többet nem keresed, barátságba nem mész bele,és ismerkedsz és randizol tovább másokkal. Jobb, ha hozzászoksz, ez ilyen, van akinek bejössz, van akinek nem. De ahhoz hogy az "igen"-ig eljuss, keresztül kell menned egy csomó "nem"-en. Bumm. És akkor mi van.


33F

2016. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt egy hasonló hétvégén, még az utolsó pillanatban is ment a chat, a randin nem volt szikra.

Egy, nem szabad online sokáig kapcsolatot tartani, pár levél, telefon, aztán randi! Nincs chat!

Gyógyszer: ütöd tovább a vasat, hisz van remény újbóli randira, bebizonyítottad! Vagy vegyél egy motort, annál lesz szikra! ;)

2016. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem leírták. Rengeteg ilyenben lesz még részed, jobb, ha megedződsz. Sokan ezért is ragadnak le egy langymeleg, semmitérő kapcsolatban, mert utálják az elutasítást. Tény, hogy nem jó érzés, de ha belegondolsz, sokkal jobb, mintha rábólint a lány, de életed végéig egyoldalú szerelemben tengődsz. Nincs annál felemelőbb, mint amikor szeretsz és szeretve vagy. Mintha két oldalról sütne rád a nap.
2016. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!