Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyk miért lett az a hely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyk miért lett az a hely, ahol minden napra egy csoda megosztása folyik a ronda, lányoknál sikertelen pasiknak?

Figyelt kérdés
Leírják, hogy ők alacsonyak, nem helyesek, kosarat kapnak kosár hátán. Aztán mindig van olyan irgalmas szamaritánus válaszadó, aki leírja, hogy a környezetében élő nem vonzó, alacsony és nem tehetős férfiak is mind elkeltek stabil kapcsolatban élnek és telis-tele van a világ rendes megértő, nem Brad Pitt féle pasikat kedvelő, hanem homlokegyenest ellentétét preferáló aranyos, csinos lányokkal. Vagyis itt a gykn.
2014. febr. 16. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, és nem helyes. Velük mi a helyzet?
2014. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es most komolyan fel kell itt vágnod azzal,hogy magas vagy?
2014. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan hülyék vagytok ezzel, hogy a magasság előny.

...A magas lányoknál, esetleg.

2014. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szépség elvileg szubjektív, lehet első csak te tartod magadat nem helyesnek, mások meg igen. A magasság pedig fontos még a kis törpe 155 centis lánykáknak is 175 ös pasi kell minimum, nem 170 alatti.
2014. febr. 16. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na és miért jut minden napra egy "együtt vagyok egy gyermekes családapával, baj-e" kérdés?
2014. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vajon miért van ennyi válás? Mert a nők megkergültek és kihasználják, hogy a pasikat a farkuk irányítja legtöbbször, majd ráakaszkodnak egy gyermekes, tehetős családapára és megpróbálják kigolyózni a férfi feleségét. Ez sokszor sikerül is, mert a nő 40 éves, ők meg 25 évesek. Aztán 10 év múlva ez a pasi, majd ezt a nőt is lecseréli egy fiatalabbra. Ez így megy akár 60-65 éves koráig is a pasinak, ameddig áll a cerka és megy a biznisz. Utána meg jön a minden pasi disznó szlogen. Idiot nők.
2014. febr. 16. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, először is köszönöm hogy törpe vagyok a 154 centimmel, nem én tehetek róla hogy 13 éves korom óta egy mm-t sem nőttem, ettől függetlenül baromságnak tartom ezt a magassághatárt, ez csak egy általánosítás nem minden lánynak számít a magasság, van olyan barátnőm aki fél fejjel magasabb a pasijánál, nekem meg már volt olyan fiú aki tetszett és kb csak 2-3 centivel volt nálam magasabb (igen a törpe 2)

szal fuck off!

2014. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 150 alatt nevezünk egy embert törpének. Tehát te nem vagy az, habár a legtöbb ember ezt a magasságot már annak fogja fel.
2014. febr. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!