Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy munkatársammal és ma áthívott filmezni?

Figyelt kérdés
Szóval a munkában egymásra hangolódtunk, sokat viccelődtünk, majd miután már 5x elhívott randizni és elkérte a számom, párszor találkoztunk. Eléggé túlfűtött talik voltak :D én már lekötöttem, hogy lefeküdni nem szeretnék még, szóval így nem tudom hogy mit jelent a srácoknál ez a "filmezés"? amúgy 26 vagyok
2016. nov. 1. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha csak meg akar fektetni, akkor gyorsan a témára fog térni, ha elutasítók akkor ennyi.


Ha komolyan gondolja, akkor szintén be fog próbàlkozni, de finoman, és hagy lehetőséget, hogy kitérj, mert nem akar mindent tönkretenni egy elutasítással.


Ha nem érzed még magad készen akkor inkább javasolj más programot, ami nem ilyen egyértelmű.


(De 26 évesen már azért tudhatnád, hogy mit jelent, ha meg akarja mutatni a bélyeggyűjteményét)

2016. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és aki 26 évesen nem ment át az egész városon, hogy ezt tudja?
2016. nov. 1. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj a lakására ha le is feküdnél vele. Tuti be fog próbálkozni és elég kellemetlen ha vissza kell utasitanod. Mindkettotoknek az lesz.
2016. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól még olvashattál másoktól is "filmezős" programokról.

Valószínűleg ő most látja elérkezettnek az időt.

2016. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most már tudod.
2016. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legböszmébb Feri ***** válasza:
34%
meg leszel prücskölve!
2016. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy be fog próbálkozni, a filmnézés egy indok, 5 perc után nem a filmet fogjátok nézni, de ez olyan egyértelmű, mint ahogy én itt döglődöm az ágyban.

Lemondani is ciki, ha elígérkeztél neki.

Két lehetőség van, ahogy már más is mondta. Én amondó vagyok, ha egy nő komoly kapcsolatot akar, sose adja be elsőre a derekát, kicsit kéretni kell magadat... A férfiak többsége ezt levágja és ennek ellenére is próbálkozik, de finoman, már-már szórakoztató lesz a helyzet és végül beletörődik, hogy ma bizony nem lesz itt semmi.

Aki erőszakosan matat annak ellenére is, hogy komolyan kijelented, hogy hagyja abba, az csak erre megy...


Ha azt sem szeretnéd, hogy bepróbálkozzon, akkor inkább csináljatok mást és máshol.

2016. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ja és aki 26 évesen nem ment át az egész városon, hogy ezt tudja?"


Attól még, hogy valamit nem csináltam tudom, hogy mi bújik meg mögötte, mert van fantáziám, beszélgetek más emberekkel, etc.


Mostmár tudod, hogy mit akar a pasi a tied a döntés. Minden esetre jó ha tudod, hogy akár kapcsolatot akar, akár csak egy kellemes estét, nem a havercsajt látja benned, szóval ha nem akarsz tőle semmit, akkor inkább tarts 2 lépés távolságot.


Remélem azért tudtunk segíteni...

2016. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!