Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen csak barátság extrakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen csak barátság extrakkal volt koztunk, de az utobbi idoben ez megvaltozott, lehet belole kapcsolat? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Az utobbi honapokban megvaltoztak a dolgok,miota szakitott az exevel.napi szinten beszelunk.sokszor talalkozunk.egyutt tervezzuk a lakasat felujitani.bokol.kedves.figyelmes.kapott tolem egy bogret es abbol issza a kavejat minden reggel.azt mondta h nagyon vigyazzak magamra mert o nagyon felt mert egy angyal vagyok.multkor setaltunk az utcan es belem karolt.amikor elore vezetett az ajtoban megerintette a derekam.azt mondta h az evek soran rengeteget valtoztam pozitiv iranyba...en ugy latom hogy haladunk a kapcsolat fele,nem?
2016. nov. 1. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem ertem az embereket... a hapek kozeleben csak oralis szex celjabol tudod kinyitni a szadat, kommunikaciora nem? :D
2016. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
milyen kedves emberek latogatjak ma az oldalt:D remelem a te parod is hasonloan gondolkozik mint te.ha van egyatalan;)
2016. nov. 1. 10:40
 3/14 A kérdező kommentje:
Es le lehet hurrogni de a mi kapcsolatunk az elejetol fogva még igy is sokkal szebb es jobb mint sok "komoly" kapcsolat
2016. nov. 1. 10:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor megfogtad az isten lábát! Legyél boldog vele.


Egyébként igen lehet belőle kapcsolat de azt csak a jóisten tudja hogy lesz e....

2016. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szuper es remek a kapcsolat (eleg erdekes hasonlat egy olyan kapcsolatot osszevetni egy komoly kapcsolattal, ahol az a fo profil, hogy szexeltek :'D), akkor miert nem tole kerdezed a dolgokat? Miert itt? Ha annyira szuper es mely, akkor gondolom kepes vagy vele effektiven kommunikalni, nem?
2016. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De most akkor addig volt "barátság extrákkal" amíg neki volt valakije?

-Ha igen, akkor gondolkozz el egy kicsit magadon, téged is ugyanígy fog tisztelni...

-Ha meg nem akkor bocsi, de így nem volt egyértelmű a kérdésből!

Egyébként persze, simán lehet valami, de fontos tisztázni a dolgokat. Pl mielőtt valami komolyabb történne, jó lenne megkérdezni, mit is akar... Ezenkívül tudatosítanod kell, hogy most rendes kapcsolatot szeretnél és nem szórakozhat veled. Ez persze nehéz lehet ha már egyszer belementél az extrás hülyeségbe (bocsi, de nem értek vele egyet). De nem lehetetlen, csak el kell érned, hogy tiszteljen is.

2016. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Soha nem volt koztunk semmi amig volt valakije vagy nekem valakim.akkor csak uzenetben beszeltunk neha.de persze o is elmondta az akkori parjanak h ki vagyok es en is az enyemnek.az exe ezert is volt feltekeny ram mindig mert h nekunk van multunk.(de ezt csak kesobb tudtam meg) eddig csak celozgattam arra h komoly kapcsolatban vagyunk amire ugy lattam h ugy reagalt h o is egyet ert evvel.de konkretan ninca kimondva.csak annyi h mind a ketten levettuk h egyedulallok vagyunk es egyikunk sem beszel massal.volt egy ismerose ,a csaj elegge ra volt kattanva es kerdeztem par hete h még ir e neki csaj.mondta h mar regota nem beszel vele
2016. nov. 1. 10:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt mondod mindig akkor volt köztetek valami, amikor egyikőtöknek sem volt senkije. Ez most is így van. Mi a különbség?

Az hogy bókol, az max azt jelenti, hogy tud szédíteni, nem feltétlenül kell, hogy őszintén jöjjön belőle. Ültesd le és kérdezd meg tőle, hogy mi a szitu.

2016. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig ugy volt igen.de nem is volt ilyen szoros a kapcsolatunk mint most.multkor sirtam h en irok neki reggel.es h o csak ritkan.es mondta h hat ez nem igaz mert o is ir.regen ez nem volt gond.de most sokkal kozelebb erzem magam hozza es ezt o is tudja es latja es a maga modjan o is igy van vele
2016. nov. 1. 11:31
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Ha itt minden kommentre van kész válasz, mi értelme volt kiírni a kérdést? Bírom az olyan kérdéseket, ahol a kérdezőt igazából semmilyen vélemény nem érdekel, csak megerősítésre vágyik.
2016. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!