Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetben már rá lehet kérdezni?

Figyelt kérdés

Eddig barátok voltunk egy fiúval,de ő most megkérdezte,hogy esetleg nem érne-e meg egy próbát,ha megpróbálnánk? Én erre azt mondtam,hogy nem tudom,mert tényleg szóval érzek valamit ,de nem tudom,hogy ez elég-e vagy sem. Eddig nem volt kapcsolatom,nincs nagy tapasztalatom az ügyben. Ölelés puszi volt,de semmi több,teljesen korrekt volt.

Az nem tetszik,hogy egy magasak vagyunk kb. és még van egy két dolog,de ezek csak külsőségek és eddig nem is zavart hiszen barát volt,de a gondolkodásmódja nagyon tetszik. Nem tudom mit szólnának a szüleim stb. ha együtt lennénk.


És a fő problémám: tudom,hogy volt neki egy lány, akivel mindig "találkoztak"-több volt mint találkozó- de ő nem tud róla,hogy tudom,erre rá merjek kérdezni,mert az milyen már ,hogy velem van,de közbe meg ott van neki a másik csaj , akkor is ha csak ilyen futókalandként kezeli. Szóval ezt hogy kérdezzem meg finoman,mert ilyen felelősségre vonást sem szeretnék...


Az normális,hogy amikor valaki kinyilvánítja,hogy szeretne valamit,akkor megfutamodok és elgondolkodok rajta,hogy tényleg kellene-e vagy sem?


Köszi.

19/L



2016. jún. 14. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fõ problémádra a válasz: Igen kérdezd meg!Nincs ebben semmi különös, nem felelõsségre vonod, csak utalsz arra, hogy tartsa tiszteletben a kapcsolatotokat azáltal, hogy elmondja, rajtad kìvül van e valaki.Illetve elmondhatod nyugodtan, hogy az a lány akivel találkozik, vele milyen viszonyban van.Nincs veszìteni valòd, mert ha tényleg veled akar lenni, akkor úgy is elmondja h milyen jellegû kapcsolata volt, ill. van azzal a lánnyal.Ez alap egy kapcsolatban, hogy õszinte hozzád.Nyugodtan kérdezz rá erre a lányra.Ne aggòdj a következményeken, lehet csak te gondolsz bele dolgokat a lánnyal kapcsolatban, ez csak akkor tisztázódik, ha rákérdezel.

Az utolsò kérdésedre pedig a válasz.:Normális, abban az értelemben véve, hogy mindenki fèl belemerülni egy kapcsolatba.Minél felszìnesebb egy kapcsolat, annál könnyebb.Ilyen például egy szexuális kapcsolat.Itt nincs veszìteni valòd.Nem kell levetned álarcidat, elég ha csak felszìnes marad a kapcsolat.Aztán van olyan is, amikor már ott van a vonzalom a másik iránt de mégis félsz belemerülni, ez mind amiatt van, mert minél közelebb kerülsz valakihez, annál inkább el kell tudnod dobni az egodat, az eddig felépìtett vértezeted.És ettõl tart az ember.Minél szerelmesebb vagy, annál könnyebben megy mindez, mert egy szerelmes ember már kész eldobni ezt a vértezetet.Ami tulajdonképpen a saját magadròl kialakìtott képet pròbálja vedeni és félteni.Minél szerelmesebb leszel, annál inkább lehullanak ezek az álarcok, maszkok amiket az ember visel, és készen állsz a jelenben regálni szerelmedre.

2016. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) De mégis mit mondjak neki?
2016. jún. 14. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Mondd ezt pl.:"Szeretnék kérdezni valamit!"-Hatàsszünet,,Ne légy komoly.-"De nem szeretném, hogy megharagudj!Csak tudnom kell valamit amit szeretnèm ha elmondanál!-"Ne légy komoly még mindig.Itt biztos kìvàncsi már.És egyszerûen csak-"Az a lány akivel együtt voltâl még nem olyan régen, vele milyen most a kapcsolatod?"- A vàlaszt már csak õ tudja!:)De ez csak egy verziò volt, ahogyan most gondoltam.
2016. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!