Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen csak barátság extrakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen csak barátság extrakkal volt koztunk, de az utobbi idoben ez megvaltozott, lehet belole kapcsolat? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Az utobbi honapokban megvaltoztak a dolgok,miota szakitott az exevel.napi szinten beszelunk.sokszor talalkozunk.egyutt tervezzuk a lakasat felujitani.bokol.kedves.figyelmes.kapott tolem egy bogret es abbol issza a kavejat minden reggel.azt mondta h nagyon vigyazzak magamra mert o nagyon felt mert egy angyal vagyok.multkor setaltunk az utcan es belem karolt.amikor elore vezetett az ajtoban megerintette a derekam.azt mondta h az evek soran rengeteget valtoztam pozitiv iranyba...en ugy latom hogy haladunk a kapcsolat fele,nem?
2016. nov. 1. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megkerdeztek h mi a kulonbseg.en valaszoltam
2016. nov. 1. 11:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Igen, az a pár pillanat,meg dolog,amiket te is írtál, hogy jaj átkarolt, meg a kávéját a bögrédből issza nálunk is megvolt. Hosszú ideig húztuk a dolgot, mégsem lett belőle igazi kapcsolat..


Szóval a helyedben jobb, ha rákérdezel, hogy szeretné-e, ha párkapcsolatban lennétek! Ha nemet mond,akkor a saját érdekedben pattanj le róla.

2016. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Most egy barátom igen velős beszólása jutott eszembe eme kérdés olvastán, ugyanis egy ez kérdés pont olyan, mint a fing! Az ember az is érzi inkább, jobb esetbe hallja csak, de ugyanúgy megfoghatatlan és behatárolhatatlan, ahogy a ti kapcsolatotok is!


Erre senki nem fog neked jó választ adni. Te ismered a kapcsolatod. Én értem meg olyat, hogy a barátnőmnek volt egy barátja, kedves volt, udvarias, együtt jöttek bulizni, színházba, moziba, étterembe, mindig hallottam ahogy dicséri és áradozott barátnőm szépségéről. Egyszer ezt a fiút rajta kaptam amint elég bizalmas módon enyeleg egy lánnyal nyilvános helyen. Mentem is a barátnőmhöz, mire az csodálkozva mondta, hogy de hát ők csak szexpartnerek! Pedig már pont arra gondoltam, hogy baártnőm megütötte a jackpotot a gyerekkel, olyan álomlovag volt az egész férfi.


Sajnos, ahhoz, hogy te is kiderítsd a dolgokat, kénytelen leszel a illető úriemberrel ezt megbeszélni. Vagy őrlődsz és romantikus álmokat szősz tovább, azt egy nap látod, hogy mással enyeleg...

2016. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te tudod változást érzel e a kapcsolatotokban vagy sem. Gondold át komolyan mit szeretnél illetve mi lesz ha azt mondja maradjon minden ilyen laza mederben. Az mennyire lenne neked jó.

Lehet csak mivel most szabad vagy te is a két barátnő közti állapotában nem akar nő nélkül lenni.


Nekem ami így indult extra barátság ott egy hét alatt kiderült jobban érdekeljük egymást és össze is jöttünk konkrétan.Nem kell ahhoz ilyen sok idő, hogy értékeljen valaki többre is téged.

2016. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!