Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyit engedtek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit engedtek meg magatoknak az első randin, ha szimpatikus is a másik?

Figyelt kérdés
Csókra,ölelésre,puszira gondolok,vagy az elsőn semmi nem történik?

2016. nov. 1. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az csak töletek függ
2016. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, de a végén azért történjen csók.

Mi mást kéne egy idegennel?

2016. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Csók, tapi kizárt. A kézfogás is már nagyon határeset. Nekem az ideális a végén elbúcsúzáskor egy ölelés.
2016. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem másra gondoltam,és ha pár hónapig beszéltek és úgy találkoztok először?
2016. nov. 1. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Sok tapasztalatom nincs ugyan, de a legutolsó kapcsolatomnál már az első kettesben történő találkozásunkkor volt tipi-tapi és csók is. Ráadásul ő (a lány) kezdeményezte. A szexet már nem engedte, de két alkalom után az is megtörtént.


Mindez vérmérséklettől (és persze a korotoktól, tapasztalatotoktól) függ.

2016. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legutóbbi randimra úgy mentem el, hogy indulás előtt rendet raktam a lakásomban. Na, ehhez képest egy arcrapuszi sem történt :) De mindenkit megnyugtatok, ennek két éve, és azóta is együtt vagyunk, köszönjük, jól vagyunk. Nincs receptem. Az történik, ami mindkettőnknek megfelel.
2016. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem is neveznem randinak,mert egy 3.szemelyhez mentem be (pizzeria), akivel tortenetesen egyutt italozott a férfi...aznap este kinyalt a bugyimból...aztan osszejartunk szexelni....majd 9 év együttélés +1év házasság (+kismama vagyok), most félre akar dugni...



"Normális esetben"...főleg majd elvált kismamakét (addigra anyaként), ha kib**szottul szimpatikus (de tenyleg annyira h ránézek és 6 orgazmusom van) akkor egy rövid csók...de ez még a jövő zenéje. Eloszor megvárom míg a férjem lefixálja a randi helyet....én is elmegyek :D

2016. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Annyit amennyit ugy erzunk, az elso randinkon a baratommal eleg sok tortent, szex nem, de az se valtoztatott volna szerintem semmit, egy eve egyutt vagyunk.

Normalis emberekkel nem kell szerintem taktikazni, hogy akarok valamit de nem engedem meg mert ez csak az x. talalkozo.

2016. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szájra puszi/csók...


De ez egyénfüggő.

2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy jó beszélgetést.
2016. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!