Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyamatos sikertelen randik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos sikertelen randik, kezd elegem lenni belőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sikeresek a randijaim, elég régóta nincs barátnőm. Kellene már, de nem görcsölök rá, mégse jön össze.


Netes ismerkedésnél az a baj, hogy chaten bejövök, élőben nem. De általában mindig jön vmi kifogás, de "természetesen nem a személyemmel van gond ".

Ha nem netes, akkor is randin megy el a dolog, ha eljutunk egyáltalán randiig.


Tényleg kezd elegem lenni ebből, és az idő csak telik, és nincs barátnőm, pedig jó lenne egy, nélküle nem olyan jó régóta.


Csak nem tudok barátnőt szerezni, pedig bókolok, tetszik is lányoknak, de tetszik, de ha esetleg én mondom el, hogy bejön a lány nekem", vagy tényleg randi van, akkor már nem velem képzeli el a kapcsolatot.

Természetesen ez nekem rosszul esik, hogy nem én vagyok a befutó. Legyen akárhanyadik elutasítás, sosem jó az.



2016. nov. 2. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Én 1 évig mindennap társkeresőn bejelöltem pár csajt és rájuk írtam, mire kialakult egyikkel egy kapcsolat, igaz nem tartott soká de ha 20 évig lennék egyedül annél azért mégis jobb, befektetni napi 20 perc energiát, az a baj ez nem 2 perc egy fiunak baromi nehéz a dolga, kitartást javaslok, minden lehetőséggel élni, növelni az esélyeket hogy egyszerre több helyen keresgélsz stbstb.
2016. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
És mi lenne ha nem neten ismerkednél?
2016. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván Okkal ismerkedik neten, nem segítenek a szokásos lejárt szövegek, hogy élőbe menj oda így meg úgy mikor 99% életébe nem tette meg. Folytasd a dolgot és mégha másfél 2 évbe telik, akkoris megéri minthogy 20 évig élj egyedül.
2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én 4 évig küzdöttem egy 2 hónapos kapcsolatért. Ne panaszkodj. Az volt életem egyetlen kapcsolata. Szóval kitartás.
2016. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

3., attól még gyík dolog csak neten ismerkedni. Pont. :)

Basszus, egy hete regeltem egy oldalra unalomból, kb. percenként 20 pasi írt úgy, hogy képet sem raktam. Szerintetek így mennyi esélyetek van? 5 percbe telt, mire tudtam egyáltalán válaszolni az üzenetekre és kezdődött elölről a móka, és a tipikus gagyi szövegeket meg sem válaszoltam, hogy spóroljam az időt.

Természetesen nem is folytattam az ismerkedést, mert már engem frusztrál ez az előnytelen ismerkedési verseny. Plusz sok a hülye nagyon.

Próbálkozz élőben, ott legalább rögtön látod, hogy mennyire jössz be teljes valódban a lánynak! Illetve a lányok két kezüket összeteszik ma már egy olyan pasiért, aki élőben ide mer jönni (és nem buliban részegen). Nem vicc, sokkal nagyobb az esély.

2016. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Te legalább eljutsz randikig :)
2016. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
sajna ez ilyen. Ki kell fogni azt aki megfelelő :)
2016. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan csak 3 hónapja vagyok egyedül, de már most látom, hogy az, hogy barátnőm legyen, életem legnehezebb küzdelme lesz.


27/F

2016. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nyámnyivák
2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akarod mondani nyámnyilák :)
2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!