Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyamatos sikertelen randik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos sikertelen randik, kezd elegem lenni belőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sikeresek a randijaim, elég régóta nincs barátnőm. Kellene már, de nem görcsölök rá, mégse jön össze.


Netes ismerkedésnél az a baj, hogy chaten bejövök, élőben nem. De általában mindig jön vmi kifogás, de "természetesen nem a személyemmel van gond ".

Ha nem netes, akkor is randin megy el a dolog, ha eljutunk egyáltalán randiig.


Tényleg kezd elegem lenni ebből, és az idő csak telik, és nincs barátnőm, pedig jó lenne egy, nélküle nem olyan jó régóta.


Csak nem tudok barátnőt szerezni, pedig bókolok, tetszik is lányoknak, de tetszik, de ha esetleg én mondom el, hogy bejön a lány nekem", vagy tényleg randi van, akkor már nem velem képzeli el a kapcsolatot.

Természetesen ez nekem rosszul esik, hogy nem én vagyok a befutó. Legyen akárhanyadik elutasítás, sosem jó az.



2016. nov. 2. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Valszeg nem vagy egy jóképű gyerek. Akkor jönnek az ilyen lepattintások. Ne sértődj meg van ilyen. Nem lehet mindenki a nők álma. Mással kell megfognod a nőket. A személyiségeddel vagy a műveltségeddel. Légy határozott fellépésű és kicsit flegma és rámenős.
2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

Randin próbálkozz kis beszélgetés után fogd meg a combját vállát derekát,ne félj megérinteni a lányt !! Hogy ha hagyja ,esetleg látszik rajta hogy örül neki,viszonozza,dörgölőzik stb. akkor nyert ügyed van,jó eséllyel tiéd a csaj,még azon a randin lehet smároltok is! De búcsúzáskor minimum adj neki egy jó kövér szájra puszit és abból úgy is alakul! Ja és a randi elején is arcra puszival nyiss,az a minimum hogy legyen valami testi kontaktus köztetek,ez mind-mind kell ahhoz hogy oldja a hangulatot! Sok sikert!



(És ez nem duma,saját tapasztalat! Én is tizenévesen sok lehetőséget elbénáztam,nem mertem lépni,és soha senkivel nem lett semmi,míg nem engem talált meg egy kezdeményező csaj,átestem a tűzkeresztségen,újabb egy év bénázás,aztán egyszercsak erőt vettem magamon és elkezdtem tapogatózni,ÉS NEM ÖLT MEG,NEM POFOZOTT LE SENKI! Mitöbb bevált! Pikk-pakk sikerült találnom barátnőt,és a szexre se kellett heteket hónapokat várnom egy kapcsolatban ,mert sikerült felcsigáznom a lányokat. És bánom azóta is elvesztegetett éveim (bár túl sok nincs :) de kár azért is) Te se hagyd elrepülni az éveid,magától nem lesz jobb,neked kell lépned,menni fog nem nehéz! Bocs ha hosszan fogalmaztam.

2016. nov. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Netes társkereső nálam kimerül a tinderen.


Nem tudom, honnan vettétek, hogy CSAK

2016. nov. 3. 06:54
 14/22 A kérdező kommentje:

neten ismerkedek. A tinder az a program és kész, általában élőben szoktam ismerkedni.


Szóval igen, elhivok lányokat randizni, élőben, de a randin elbukik a dolog, ha persze eljön velem a randira, de ezt már amúgy leírtam korábban.

Szóval a próbálkozz élőben tanáccsal nem lettem kisegítve, meg azzal se, hogy fogjam ki, aki megfelelő. Most komolyan?:D


Bocs, hogy 2 részletben küldte el, de amúgy nem lettem kisegítve ezekkel a tanácsokkal, főleg, hogy valaki el se olvasta mit írtam.

2016. nov. 3. 06:57
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják, hogy nem a személyeddel van a gond, akkor az azt jelenti, hogy azzal van a gond.
2016. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#12 teljesen jó tanácsot adott. :)
2016. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A tinder egy komolytalan fos, ne csodálkozz ha nem találsz megfelelőt magadnak ott.
2016. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Templeton Peck ***** válasza:

Tinder, Twoo, Találka, Csajok és pasik, Love.hu, elittárs, egy rakat szerencsétlenség :)

Az ördög a részletekbe rejlik :)

2016. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18# ezt nem érettem.
2016. nov. 4. 16:30
 20/22 anonim válasza:
Én adnék tanácsot(lány létemre), de nem tudom milyen a személyiséged, mit szoktál a lányokkal csinálni a randin, hogyan beszélsz és cselekszel... Ezek mind-mind fontos dolgok, amik hiánya nélkül elég nehéz segíteni külső szemmel. Volt már komoly kapcsolatod lánnyal? Ha kicsit többet elárulsz, megpróbálhatok segíteni.
2016. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!