Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom most akkor igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most akkor igazából hol is tartunk és mi is a helyzet. Hogy mondjam el neki ezek után hogy megkedveltem nagyon és szeretném ha több legyen ebből?

Figyelt kérdés

Nah most leírom az én kis történetem!


A nyár közepe felé megismerkedtem egy lánnyal bejelölt iwiw-en és MSN-en beszéltünk legelőször ő kezdte az egészet azt sem tudtam kicsoda!

Később kiderül mégis tudom kicsoda (lényegtelen most:)).

Szóval sokat beszéltünk MSN-en és elhívtam randira jól éreztünk magunkat majd jött a közös DVDzés az is jól sikerült!


És többször mondta hogy bejövök neki és kedvel engem egyre jobban!

Én is megkedveltem és én is egyre jobban.


Majd ez egyszer csak úgy abba marad ezek a beszélgetések !


Nem azt mondom nem beszélünk csak nem olyan lélegzetvételű a beszélgetések mint régen.


És most már elkezdődött a suli még kevesebbet beszélünk!


Szóval nem tudom most akkor igazából hol is tartunk és mi is a helyzet.


Olyan mintha hirtelen lett volna köztünk valami fal vagy nem is tudom!


De én nekem tényleg bejön a csaj mert jó vele beszélni még ha csak neten keresztül is de nem tudom hogy mondjam el neki ezek után hogy megkedveltem nagyon és szeretném ha több legyen ebből!!


Nem szeretném elszúrni a dolgot szóval esetleg valami hasznos hozzászólást szívesen fogadnék!


2008. okt. 4. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki nyugodtan, hogy kedveled, szeretsz vele beszélgetni, és nem szeretnéd, ha abbamaradna. Lehet, hogy félénk, és azt várja, hogy te lépj. Persze nem kell ajtóstul rontani a házba. És hogy bátorítsalak, itt az én példám: tavaly ugyanez volt a szituáció - nyáron megismertem egy srácot, utána msn, aztán sokáig nem beszélgettünk, egyszer rámköszönt, megint beszélgettünk, találkoztunk, azóta együtt vagyunk. És kiderült, hogy már tavaly nyár óta epekedünk egymásért... ^^ Úgyhogy, hajrá. Sok sikert. :)
2008. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!